PAYLAŞ

Into the Dead 2

Into the Dead 2
Into the Dead 2

Into the Dead 2 gameplay

Into the Dead 2 gameplay yani oynanış. Oyunumuz baş karakterimizin hiç bir şeyden habersiz bir şekilde ıssız bir orman yolunca tır sürerken başlıyor ve kısa süre sonra karşıdan gelen arabayı son anda fark edip direksiyonu kırıyor ama önüne çıkan bir zombiye çarpmasıyla başlıyor. Tır devrilip yanmaya başlıyor ve kahramanımız uyandığın da etrafı zombilerle çevrili oluyor. Hemen ayaklanan kahramanımız harekete geçerek sıra sıra görevleri yerine getirerek ilerlemeye başlıyoruz. Önümüze farklı görevler çıkıyor ve hepsini sıra sıra yapmaya başlıyoruz. Görevimizi yapıp bölümü bitirdikten sonra görev ödüllerini alıyoruz ve devam ediyoruz. Oyunda yaklaşık 60 tane görev olduğunu biliyoruz ama yan görevlerin de olması oyuna farklı bir hava katmış gibi görünüyor. Heyecanlı görev sırasında arkadan gelen hareketli müzikler bizi havaya sokarken bir an önce bitirip yeni göreve geçme hissi uyandırıyor. Şimdiden indirenlere iyi oyunlar dilerim.

Into the Dead 2 mod

Into the Dead 2-mod
Into the Dead 2-mod

Into the Dead 2 mod olarak farklı haritalar ve silahlar vardır. Bazı modlara özel harita müzikleri silah efektleri derken oyun gerçekten farklı bir oyun tarzı yaşatıyor bizlere. Bu tarz oyunları seven birisi olarak, serinin ilk oyununu da baya sevmiştim ikinci oyununu da baya sevdim. Oyunda bulunan görevler ve görev sonlarında ki diyaloglar ise çok iyi bir şekilde dizayn edilmiş ve oyuncuyu sıkmayacak şekilde ayarlanmış. Oyunda bulunan günlük ve haftalık görevlerin işleyişi de çok kolay ve ödülleri de gayet güzel ayarlanmış. Ödül olarak verilen silahlar sizleri oyun içerisin de hızla yükselmenize olanak sağlayacak diye düşünüyoruz. Into the Dead 2 mod’un Into the Dead 1 mod’a göre biraz daha kaliteli ve güzel olduğunu da düşünüyorum. Oynamak isteyen arkadaşlar olursa indirme linkini aşağıda bulabilirler. Şimdiden iyi oyunlar.

Into the Dead 2 hile

Into the Dead 2 hile, en çok aranma oranına sahip cümledir. Oynanış başlıklarını bile geride bırakan hile başlığı, bizleri biraz üzdü ama olsun. Yapımcı firma hile yapanlara karşı tabi ki bir önlem alıyor ve sıralamada hızla yükselen oyuncuları direk incelemeye alıyor. Oynadığı saate göre yükseldiği seviye arasında uyuşmazlık sezdiği anda ise oyuncu direk olarak uzaklaştırılıyor yada en başa döndürülüyor. Bizce gayet iyi bir yöntem olmuş. Hile olarak da sınırsız cephane yada sınırsız can yani ölümsüzlük hileleri var olan oyun da bunları kullanmak ise bir hayli zor. Bize göre normal olarak oynamak daha iyi ama illa hile kullanarak oynucaz diyen kişilere de bir şey diyemeyiz. Onlar için de hileyi nasıl çalıştıracaklarını kısaca anlatalım. Hileyi hangi siteden indirirseniz indirin için de Into the Dead 2 apk mod yaması olmak zorunda. Yani indirdikten sonra iyice kontrol edin, eğer yoksa boşuna indirmiş olursunuz çünkü çalışmaz. İndirdikten sonra uygulamayı açıyoruz ve Into the Dead 2 oyununa girişte kayıt olduğumuz google play hesabı yada facebook hesabı ile giriş yapıyoruz. Daha sonra oyunda ki adımızı giriyoruz ve oyunu açarak eşleştirme yapıyoruz ve hilemiz hazır. Şimdiden herkese iyi oyunlar.

Into the Dead 2 apk

Into the Dead 2-apk
Into the Dead 2-apk

Into the Dead 2 apk mod olarak ilk çıktığın da herkes Into the Dead 1 oyunu gibi olacağını düşünüp indirme konusunda biraz tereddüt etti ve bizden bu kişilerden biriydik ama bir tavsiye üzerine indirmeye başladık ve oynadıkça neredeyse oyuna bağlandık. Farklı zombiler, değişik haritalar, güzel ayarlanmış engeller ve tabi ki de olağan üstü güzel diyaloglar ile Into the Dead 2 neredeyse kendine bağladı bizi ve oyunu iki kere bitirmiş olmama rağmen hala telefonum da bulunur ve arada girer oynarım. Eğer sizin de ön yargılarınız varsa, tereddüt ediyorsanız en azından girip bir denemenizi isterim. Into the Dead 1’den çok farklı bir yapısı olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Anca hala bir kaç problemi de yok değil. Cephane konusu her silahlı oyunda olduğu gibi Into the Dead 2 oyununda da sıkıntı. Hemen bitmiyor ama bölüm sonuna kadar da yetmiyor. O yüzden idareli kullanmak her zaman iyidir. Herkese iyi oyunlar.

Into the Dead 2 para hilesi

Into the Dead 2 para hilesi her oyunda olduğu gibi Into the Dead 2 oyununda da var tabi ki, ama önemli olan nasıl kullanacağını bilmek. Into the Dead 2 oyunun da para tabi ki önemli ama para hilesi yapmadan da para biriktirilebilir kolayca. Bölümleri oynayarak elde ettiğimiz paralar ile yavaş yavaş da olsa ilerleyebiliriz. Ama illa hile yapacak oyuncular çıkacaktır ve onlara da diyecek bir lafımız yok. Dediğim gibi önemli olan para hilesini bulup indirmek sonrası kolay. Hileyi bulup indirdikten sonra ise yapmanız gerekler var ve bu kısım biraz karışık. Oyuna bağlandığınız hesap ile giriş yapmanız, oradan kodu alıp diğer tarafa yazmanız vs derken işler bi anda içinden çıkılmaz bir hal alıyor ve çoğu oyuncu bunlarla uğraşmak yerine direk oyunu oynamaya karar veriyor. Hileyi indirdikten sonra ise aşağıda bulunan linke tıklayarak oyunu indirin ve oyun açıldıktan sonra karşınıza gelecek olan talimatları izleyin ve kolayca hile ile oyuna girin. Şimdiden herkese iyi oyunlar.

Into the Dead 2 silahlar

Into the Dead 2 silahlar olarak Into the Dead 1’e göre kendini baya geliştirmiş olacak ki, silahlar Into the Dead 1’e göre baya iyi ve gerçekçi olarak dizayn edilmiş. Bu denli iyi grafik ve çizimler sayesinde kendimizi cidden bir silahlı oyun oynuyormuş gibi hissedebiliyoruz. Bir çok farklı silah bulunan Into the Dead 2  oyunu silahlı oyunlar arasında da kendine belli bir yer edinmiştir. İndirme listelerin de üst sıralarda bulunan oyun sanki yeni çıkmış değil de uzun zamandır bu piyasada varmış gibi. Silah olarak ise bıçaklar, tabancalar, kısa menzil otomatik silahlar, uzun menzil otomatik silahlar, uzun menzil keskin nişancı tüfekleri, tahta ve demir sopalar, ateş üfleyen değişik yapıda ki silahlar olmak üzere çok farklı kategorilerde silahlar bulunmaktadır. Size bir ipucu veriyim. Oyunda ki en iyi silah uzun mesafe otomatik silahlardır. Menzilleri fazla hasarları yüksek ve şarjör bakımında da oldukça sağlam olan bu kategoriden bulunan silahlar bir bulunmaz nimet olarak adlandırabiliriz. Şimdiden indiren ve oynayan oyunculara iyi şanslar dileriz.

Into the Dead 2 android

Into the Dead 2 android olarak 2015 yılında ilk oyunu olan Into the Dead 1’i çıkardı ve oyun kısa sürede tutuldu. Çevirim içi ve çoklu oyuncu olmayan bir oyuna rağmen çok fazla kişi tarafından tutulan Into the Dead 2 oyunu diğer yapımcıların hemen dikkatini çekti ve oyunu hiç geri planda bırakmayarak sürekli ilgilenen bir ekip kuruldu ve eksiksiz gelen güncellemeler ile oyun sürekli canlı tutuldu. Ama piyasanın hızlı ilerlemesi bir süre sonra oyuncuların Into the Dead 1 oyunundan sıkılmasına neden oldu ve yapımcı firma ise akıllıca davranarak Into the Dead 2 oyununu android kullanıcılarına sundu ve kısa sürede 1 milyon indirme barajını aştı. Tüm ekipce oynadığımız oyunu sizlere de tavsiye eder ve oynayanlara iyi şanslar dileriz.

Into the Dead 2 sistem gereksinimleri

Into the Dead 2 sistem gereksinimleri çok yüksek değildir. Diğer oyunlara göre ortalama olan Into the Dead 2 sizden sadece galerinize erişme ve mobil ödeme olarak iki şeye erişme isteği ister. Bunları onayladıktan sonra indirmeye başlayacağınız oyun yaklaşık 200 mb olarak size sunulmuştur. Oynayan herkese iyi oyunlar dileriz.

 

Oyunu indirmek için tıklayın

 

 

Sıradaki oyun için tıklayın

 

 

Sitemizdeki diğer oyunlar için tıklayın

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK