PAYLAŞ

Jetpack Joyride,minik kahramanımız ile düşmanları yok ederek altınları toplayıp level atlayabilirsiniz.Jetpack Joyride yayın hayatına ilk olarak IOS platformunda başlayıp daha sonra aldığı başarı ivmesiyle android için de geliştirilen bir aksiyon oyunudur.Halfbrick Studios tarafından geliştirilen son derece eğlenceli bir oyundur.

indir

 

Oyundaki amacınız sırtınızdaki jet paketi sayesinde uçarak ilerliyorsunuz ve tek dokunuş ile karakterinizi yönetiyorsunuz. Jetpack Joyride’da ilerlerken önemli olan karşınıza çıkan engelleri aşmaktır. Bulunduğunuz laboratuvarda çokça aksiyon dolu engel bulunuyor; Her yerden gelen füzeler ve bunun dışında lazer ışınları ölmenize sebep olabiliyor. Bu sebeple koşarken çok dikkatli olmanız gerekli.

images

Oyunda kaybettiğiniz an tekrardan başlayabiliyorsunuz.Vereceğimiz mod ile ister kıyafetlerini yenileyebilirsiniz,isterseniz sırtınızdaki jet paketini değiştirerek daha farklı animasyonlu jetler alabilirsiniz.Grafikleri 2D’dir. Jetpack Joyride Play Store’da 3.925.000’den fazla indirilmiştir. Aşağıda verdiğimiz linkten oyunu modlu apk olarak indirebilirsiniz. Bol eğlenceler…

images-1

Oyun Adı: Jetpack Joyride
Oyun Türü: Macera
Dil: İngilizce
Boyut: 91,04 MB
Geliştirici Firma: Halfbrick Studios
Dosya Türü: .apk

2

 

Jetpack Joyride v1.9.16 MOD APK İNDİR – 86MB

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK