PAYLAŞ

Just Drive Simulator, oyununda  farklı çeşitlerde araçları yönlendirecek ve eğlence dolu dakikalar geçireceksiniz. Just Drive Simulator oyununda tır, formula 1, otomobil ve birçok aracı kullanabilecek ve gerçek araba hissini yaşayacaksınız.

1

 

Bu oyunda fazlasıyla büyük bir haritaya giriş yapıyor ve bir çok araç içerisinden seçim yaparak sürüş yapmaya çalışıyoruz.

unnamed-1

Oyunda amacınız şehir içindeki görevleri tamamlamak. Kendinize araç ağı oluşturmaktır.

 

Oyunda üç farklı kontrol sistemi var ve hakimiyetin bizde olduğunu hissettiren hassas ayarları mevcut. Spor araçlardan arazi araçlarına, hatta kamyonlara kadar genişçe bir araç yelpazesi bulunuyor.

unnamed

Grafikleri 3D’dir. Just Drive Simulator Play Store’da 28.000’den fazla indirilmiştir. Sizde bu oyunu indirmek için aşağıda verdiğimiz linkteki modlu apk dosyasını indirip cihazınıza kurabilirsiniz. Bol eğlenceler…

Just Drive Simulator v1.4 MOD APK İNDİR – 22MB

Just Drive Simulator v1.4 SD DATA İNDİR – 150MB

KURULUMU

Just Drive Simulator v1.4 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.DynamicGames.JustDriveSimulator” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Just Drive Simulator v1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Just Drive Simulator 1.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK