PAYLAŞ

Online Kafa Topu

Kafa Topu apk hile
Kafa Topu apk hile

Online Kafa Topu, dünyadaki 20 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yapan ünlü bir çevrimiçi futbol oyunudur. Arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla canlı bir oyun oynayabilir ve oyunun kaderini özel güçlerle değiştirebilirsiniz! Maçınızı kazandığınızda hayranlarınızın sayısını arttırıp altın madalyayı kazanarak karakterinizi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz!
Özellikleri:
Milyonlarca oyuncu ile oynama
İkiyüz farklı futbolcu ve yüzlerce çeşitli karakter aksesuarları
Maçlara heyecan katacak özel güçler
Farklı işletim sistemlerinden oyuncularla oynamak için destek
Gerçekçi stadyum atmosferi ve ses efektleri
Arkadaşlarla 1v1 karşılaşma yapmak
Çevrimdışı mod (internet olmadan oynama imkânı)
Haftalık oturumda büyük ödül alma şansı
Ekip oyunlarında takım kurma ve takım şampiyonluğu
Sürekli rekabet ve genel liderlik sıralaması
Etkinlikler ve promosyonlar
Güncellemelerle birlikte yeni karakterler eklendi
Pürüzsüz ve hızlı oyun
Farklı oyun modları
Eski cihazlarda yüksek performans

Kafa Topu Oyunu

Kafa Topu apk hile
Kafa Topu apk hile

Dünyanın dört bir yanından oyuncularla zorlu kibritler sizi bekliyor! İster 7 günlük bir mevsim olsun ya da bir arkadaşınızla keyifli bir maç! Maçın sonunda kazandığınız altın sayesinde futbol gelişir ve farkı ortaya çıkarır! Sezon sonunda en çok kazanan taraf ol ve şampiyon listesine yaz. Haydi, oynamak için binlerce oyuncu bekliyor!
Kafa topu oyunu hem internet hem de bilgisayarda futbol oyunları içerir. Başka bir isim kafa futbolu olarak bilinir, bu karakterin 2 karakteri vardır.

Bu karakterler sadece kafalar ve ayaklardır. Vücutlarının geri kalan kısımlarının pek görülmediği çok büyük başlıklar var. Bu nedenle, oyunun adı baş topu olarak belirlenir. Normal futbol maçlarında topa kafayla vurmak önemlidir. Özellikle köşe vuruşlarında önemlidir.

Topu yalnızca futbolcular için ayakla kontrol etmek daha önemlidir. Karakterlerimiz bir ayağa sahiptir, ancak başınızı ve skor hedefleriniz ile topu kontrol etmek daha kolaydır. İlk etapta basit bir oyun gibi gözüktüğü sürece başarılı bir oyun olduğunu daha iyi anlayacaksınız. O kadar ki her maç kariyerinizde bir adım daha ileriye götürür.

Bunun gibi birçok ayrıntı ve kafa topu oyunu var. Lig şampiyonasına katılmak için bir futbol takımı kurmanız gerekir. Hedefleri ne kadar iyi puanladığınızı gösterin.

FARKLI OYNAT MODLARI İLE DAHA FAZLA EĞLENCE

 

Çevrimiçi mod da hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynayabilir, haftalık mevsimleri girebilir, ödüller kazanabilir, eğlenceli mod da rahatlayabilir veya arkadaşlarınızla rekabet edebilir. İnternet bağlantınız yoksa, size atanan görevleri tamamlamak ve altın ödüller toplamak için çevrimdışı modun da girebilirsiniz

SINIRSIZ SÜPER GÜÇLER

Kafa Topu apk hile
Kafa Topu apk hile

Ateşli şut, buzlanma, büyük kale, görünmezlik, klon kaleci ve benzeri toplam 11 adet olan özel güçler maç esnasında rakiplerinize karşı avantajlar elde etmenizi sağlar. Fakat bu özellikleri doğru zamanda kullanmanız çok önemli! Çünkü her bir özel güç farklı bir özel gücü etkisiz hale getiriyor. Pusuya yatmış bir avcı gibi rakiplerinizin kullanacağı özellikleri takip edin ve onları gafil avlayın!

ŞAMPİYON YAZ İMPARATORLU SEZONDAN YAŞIYORUZ!

Kafa Topu apk hile
Kafa Topu apk hile

Her cuma gecesi 20.00’da yeniden başlayan mevsime katılarak en iyi puanları kazanabilir ve güzel gerçek ödülleri kazanabilirsiniz. Teknolojik kulaklıklar, kameralar ve daha fazlası sizi bekliyor!

Bedava altın kazanma

Kafa Topu apk hile
Kafa Topu apk hile

Markete’ye girerek kendiniz için özel bir oyuncu yaratabilirsiniz. Karakter, form, ayakkabı, kuyruk, şapka ve bardak gibi en sevdiğin aksesuarları birleştirebilir, onları birleştirebilir, maçlarda çok daha serin olabilirsiniz. Yüzlerce futbolcuyla yüzlerce aksesuar sizleri bekliyor!

HER HAFTA AKTİF OLAN ETKİNLİKLE SOSYALLEŞTİRİLDİ

Hem oyunda hem de Facebook sayfamızda düzenlenen etkinliklerle ödülleri kazanarak oyunda daha fazla altın elde edebilirsiniz. Sosyal medyada düzenlenen pek çok etkinlik ve müsabaka ile, oyun için ödüller dağıtıyoruz.

Oyun hakkındaki düşüncelerinizi bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz oyunun geliştirilmesine yardımcı olabilirsiniz: Yorumlarınız bizim için paha biçilemez!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK