PAYLAŞ

Akıllı telefonlar yaygınlaştıktan sonra bir çok alanda farklı bir sürü oyunu da beraberinde getirdi. Bunlardan birisi de Kelimelik oldu. Oyun gerçekten bağımlılık yapıyor arkadaşlar. Resmen beyniniz çalışıyor :).  Bu oyunun yapımcısı hiç üşenmemiş TDK’da ki tüm kelimeleri bu oyuna yüklemiş ve bir sürü de saçma saçma kelimeler kullanarak oyunda hayatta kalabiliyorsunuz.  Burada saçma derken iki harfli kelimelerden bahsediyorum. ‘Be’  yazsanız alfabenin ikinci harfi diyor açıkçası.Bu durum bazen eğlenceli olabiliyor.

Biraz oyundan bahsedecek olursak aynı anda birden fazla oyun açabiliyorsunuz, dilerseniz rastgele başka birisiyle dilerseniz de Facebook’tan bağlanıp arkadaşlarınızla doyasıya oynayabilirsiniz. Oyunda sohbet bölümü de yapılmış ve oyun oynarken karşınızdaki arkadaşınızla da sohbet edebiliyorsunuz. Türkiye’de sohbet özellikleri genelde sapıklar tarafından yoğun kullanıldığı için sohbet bölümünü kapatma özelliğini de eklemeyi unutmamışlar.
TABİ OYUNU PROFESYONEL OLARAK OYNAMAK İÇİN HİLEYE BAŞVURMAK İSTEYENLERİ GÖZARDI EDEMEYECEĞİM AŞAĞIYA BAKMANIZ İÇİN BİR LİNK BIRAKIYORUM 🙂

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK