PAYLAŞ

Kill Shot Bravo Hileli APK indir

Kill Shot Bravo FPS türünde bir keskin nişancılık oyunudur. Google Play Store üzerinde en iyi FPS oyunlardan biridir. iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip rahatlıkla oynayabileceğiniz FPS türünde bir keskin nişancı oyunudur. Bu oyun da yaklaşık 200’den fazla görevin yerine getirilmesi gerekmektedir. Yeni haliyle birlikte 200’ün üzerine 75+ bölüm daha eklenmiştir. Oyunun bakıldığın da en beğenilen yönü Türkçe olmasıdır.

Oyuna ilk girdiğiniz an da eliniz de sniper adlı bir tüfek ve karşınızda da bir düşman oluyor. Oyun içerisinde nasıl hedef alacağınızı ve nişan alanını hedeflemeyi gösteriyor. Bu oyun da tek başınıza savaşmanıza gerek yok. Diğer oyuncularla güçlü birlikler oluşturabilir ve yüksek riskli görevleri başarıyla tamamlamak için birbirinize yardım edebilirsiniz.

Arkadaşların, yüksek değerli hedefleri işaret ederek ve düşmanları ortadan kaldırmana yardımcı olarak görevlerde sana katılabilirler. Diğer oyuncularla taktik yapmak için sohbet etme imkanı da sunuyor.

Kill Shot Bravo hileli apk oyununda bir asker olacak ve simülasyon gibi yönlendireceksiniz. Düşmanlar size ölümcül pusu ve tuzak kuruyorlar. Siz onların pusularına ve tuzaklarına yakalanmadan onları öldürüp geçerek onlardan kurtulmaya çalışacaksınız. Tam teçhizatlı bir şekilde hazırlanacak ve mücadelenize yılmadan amacınıza ulaşana kadar devam edeceksiniz. Özel kuvvetler askeri olduğunuz için gizli görevinizi yerine getirmeye çalışacaksınız.

İndirme Linkleri

Kill Shot Bravo Hileli APK indir

Kill Shot Bravo Hilesi

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK