King of Crabs oyununun android hileli apk indirip King of Crabs hileli mod ile oynayabilirsiniz. King of Crabs Hile indir

King of Crabs Nasıl Hile Yapılır

King of Crabs, grubun en iyisi olmak için 100’e kadar farklı oyuncuyla karşılaşacağınız çevrimiçi bir aksiyon oyunudur. Sizi her türlü yaratık tarafından cennete benzeyen bir yere götüren bir .io tipi oyundan bahsediyoruz.
King of Crabs saf rekabete dayanır. Yengeçiniz puan kazanmak ve daha da büyümek için yaratıklardan kurtulmak zorunda. Buradaki amacınız herkesten daha fazla puan kazanmak ama rakipleriniz aynı şeyi başarmaya çalışıyor, bu yüzden kolay olmayacak.
Yengeçinizi kontrol etmek kolaydır, çünkü sadece ortamın etrafında dolaşmanız ve gaza basmanız gerekir (bu, düşmanlarınıza saldırmak veya etrafta dolaşan tehlikelerden kaçmak istediğinizde çok önemlidir). En iyi yanı, etrafa dağılmış her türlü nesneyi bulabilmenizdir: Şişeler, kalkanlar ve hatta kılıçlar. Düşmanlarınızı, özellikle de daha güçlü olanları yok etmek için bu nesneleri kullanın.
King of Crabs harika bir rekabetçi oyundur. Benzersiz ve ferahlatıcı bir oyun sunmak için .io formülünü tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Görseller de oldukça şaşırtıcı ve onları akıllı telefonunuzun gücüne uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz.