Knock’em All oyununun android hileli apk indirip Knock’em All hileli mod ile oynayabilirsiniz. Knock’em All Hile indir

Knock’em All Nasıl Hile Yapılır

Knock’em All, tonlarca farklı unsurla dolu tuhaf ortamlarda ilerlemeniz gereken rahat bir oyundur. VOODOO’nun bu unvanıyla ilgili eğlenceli şey, yolunuza çıkmaya cesaret eden düşmanları yok edecek olan mermileri ateşleyen bir silah vermesidir.
Knock’em All’daki kontroller daha kolay olamazdı. Tek yapmanız gereken ilerlemek için ekrana dokunmak. Ayrıca, oyunun en temel yönlerinden biri, her seviyede karşılaştığınız robotların her birine nişan almaktır. Tüm bu düşmanlara çok dikkat etmelisiniz – eğer biri bile sizi yakalarsa, sizin için oyun biter.
Görseller açısından Knock’em All, tüm aksiyonu 3D olarak takip etmenizi sağlar. Bu, blokları ve düşmanları daha da eğlenceli hale getirdiğinizde ilerlemeyi sağlar. Sadece bir sonraki seviyeye geçebilir ve her ortamda bitiş çizgisine ulaşmayı başarırsanız savaşmaya devam edebilirsiniz.
Knock’em All’da, yolunuza çıkan tüm düşmanlara yorulmadan ateş ederken harika bir zaman geçiriyorsunuz. Dinamik oynanışı ve tamamlanması gereken birçok seviyesi sayesinde, herhangi bir düşman sizi öldürmeden bitiş çizgisine gitmeye çalıştığınızda saatlerce meşgul olacaksınız.