Kult of Ktulu: Olympic oyununun android hileli apk indirip Kult of Ktulu: Olympic hileli mod ile oynayabilirsiniz. Kult of Ktulu: Olympic Hile indir

Kult of Ktulu: Olympic Nasıl Hile Yapılır

Kult of Ktulu: Olympic yeni dünya arayışında eski kıtayı terk etmiş büyük bir transatlantik gemisi üzerindeki genç bir kız olan küçük Elena’ya eşlik edebileceğiniz etkileşimli bir maceradır. İlk başta her şey yolundaymış gibi görünür; fakat aniden günlüğüyle ilgili garip bir şey olmaya başlar.
Tüm Lovecraft hikayelerinde olduğu gibi Kult of Ktulu: Olympic 20.yüzyılın başında kurulmuştur. Aslında, hikaye boyunca bu sürede ilişkili olan bazı tarihi karakterlerle de karşılaşırsınız. Onlarla direkt olarak etkileşime giremeseniz de karakterinizin kararlarından bazılarını etkileyebilirsiniz.
Kult of Ktulu: Olympic’deki oyun kurgusu bu türdeki diğer isimlerde olduğu gibi oldukça basittir. Göreviniz Elena’nın günlüğüne yazdığı şeyi okumakla sınırlıdır. Bazen de hikayenin gelişimini etkileyen kararlar alırsınız. Aslında, oyunla ilgili muhteşem şeylerden biri de hareketlerinizin maceranın sonucunu ciddi şekilde değiştirecek olmasıdır.
Kult of Ktulu: Olympic orijinal ve heyecan verici bir maceradır. Hem geliştirilmiş hem de eğlenceli olan bir deneyimi bu oyunda bulacak olan Cthulhu Mythos’un fanları için özel bir muameledir.