PAYLAŞ

L.A. Noire

L.A. Noire
L.A. Noire

L.A. Noire hikayesi

L.A. Noire hikayesi 1940’lı yıllarda geçmektedir. Ana konu detektif polis tarzı bir oyun. Şiddet olaylarını inceleme ve suçluları yakalamak için elimizden geleni yapıyoruz. L.A. Noire, benzeri görülmemiş bir etkileşimli deneyim sunmak için nefes kesici aksiyonu gerçek dedektif çalışmaları ile harmanlayan şiddetli bir suç gerilimi. Herkesin gizlemesi gereken bir şehirde gerçeği bulmak için uğraşırken ipuçlarını araştırın, şüphelileri takip edin ve tanıkları sorgulayın. Oyun bize sürekli bir soruşturma veriyor yani hiç boş olmuyoruz. İlk başladığımız da polis memuru olarak başlıyoruz ve rütbe olarak da yükselme şansımız var. Polis olarak ilk soruşturmamıza başlıyoruz ve olay yerinde hemen ip uçları aramaya başlıyoruz. Böylelikle oyunda ilerlemeye çalışıyoruz. Şimdiden herkese iyi oyunlar.

L.A. Noire game play

L.A. Noire game play açıklamadan önce L.A. Noire, Team Bondi tarafından geliştirilmiş, Rockstar Games tarafından Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için yayımlanmış üçüncü şahıs nişancı, dedektiflik ve neo-noir türünde bir video oyunudur. Peki neo-noir nedir? Neo-noir belirgin bir biçimde kara film unsurlarından faydalanan ama 1940’ların ve 1950’lerin kara filmlerinde bulunmayan, yenilenmiş konuları, içeriği, görsel efektleri veya medyayı içinde barından, genellikle modern sinemada karşımıza çıkan bir tür. Biraz karışık ama oynadıkça sizde anlayacaksınız. Oyunun amacı size verilen görevleri yerine getirmek, suçları çözmeye çalışmak ve şüpheli olayları aydınlatmak. Oyunda dikkatli olmak çok önemlidir. Oyunun en iyi yanı ise cinayet çözüldüğünde eğer cinayeti sen çözmüş isen en büyük ödül sana ama sadece cinayette belirli bir kaç ip ucu bulursan az ödül alıyorsun. Çok ödül almak önemli ama biraz zor. Tüm ödülü siz alırsanız eğer rütbe atlamak da bir o kadar kolay olur. Ne kadar hızlı rütbe atlarsak o kadar hızlı ilerliyoruz. Onun için dikkatli olmak, olay yerine iyi bakmak ve suçluları en iyi şekilde incelemek gerekmektedir. Şimdiden herkese iyi oyunlar.

L.A. Noire

L.A. Noire
L.A. Noire

L.A. Noire yani tam adıyla Los Angelos Noire’dir. Geliştiricileri ise GTA’nın kurucuları olan Sam ve Dam Houser kardeşlerdir. Bu kardeşler GTA başta olmak üzere bir çok süper oyunun da yapımcılığını üstlenmişlerdir. Piyasa da 10’dan fazla oyunun yapımcılığını yapan bu kardeşler GTA oyunu sayesin de ünlenmiş ve bu ünlerini L.A. Noire ile devam ettirmişlerdir.

L.A. Noire hack

Sevinerek söylemek gerekirse eğer L.A. Noire hack yok arkadaşlar. Oyunda hile kullanmaya çalışan bir çok oyuncu, oyunun kullandığı güvenlik duvarına yakalanarak direk uzaklaştırma almışlardır. Oyun da hile kullanarak oyunu 2 saatte bitiren oyuncular kısa sürede tespit edilip oyundan banlanmıştır. Oyun devamlılık gerektiren ve normal oynanıldığı zaman yaklaşık 1 hafta gibi bir sürede bitirebileceğiniz bir oyundur. Bu yüzden hile kullanarak kısa sürede bitirmek isteyen oyuncular, normal oynayarak da kısa sürede bitirebilir. Hile kullananlar tespit edildiğin de banlandıkları için steam üzerinden aldıkları oyunun ücreti de iade edilmemektedir ve L.A. Noire yaklaşık şuan 21tl gibi ücreti vardır. Hilesiz ve düzgün oynayan oyunculara şimdiden iyi oyunlar.

L.A. Noire ps4

L.A. Noire ps4′ de ilk çıktığın da oyuna olan rehabet o kadar çok fazla oldu ki satılan mağazaların önünde 2 gün önceden alıcılar gelmeye başladı. Yapımcı firma bile bu kadar çok rehabet olacağını sanmıyor du ki herhalde oyunun fiyatını baya aşağı da sundu. Ama daha sonra da yaptığı açıklama da oyunu para için değil GTA ve  benzeri oyunları sevenler için tasarladıklarını açıkladı. Bizce de oldukça güzel bir uygulama oldu diyebiliriz çünkü hem ps4 hemde pc’ye geldiğin de ilk alanlardan biri olarak baya memnumum diyebilirim. Vakti olan bir oyuncunun tek seferde oturup en az 10 bölüm ilerleyebileceğinden gayet eminim. Oyun bir süre sonra o kadar çok sarmaya başlıyor ki işiniz olsa dahi bırakmak istemiyorsunuz. Suç ve gizemler sayesin de bir sonraki bölüm yada bir sonraki hamlenizi düşünerek oynayacağınız ve tamamen düşünmeye dayalı L.A. Noire oyununu sizlere de gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Şimdiden iyi oyunlar.

L.A. Noire steam

L.A. Noire steam tarafından başta kabul edilmemiş ama daha sonra ise uzun istekler ve teklifler sayesin de steam’e eklenmiştir. Oyunun bu kadar çok tutulacağını steam ekibi de ön görmemiş demek ki başta kabul etmemişler ama daha sonra tek başına piyasaya çıkaran ve çıktıktan kısa süre sonra ünlü olan oyunu steam almış ve tekrardan piyasaya sunmuştur. Şuan steam üzerinden 21tl ye satışta olan anca yılbaşı indirimi sebebiyle 4tl ye düşen oyun, polisiye aksiyon oyunları severler için bulunmaz bir nimet olma yolunca hızla ilerliyor. Yılbaşı indirimine girdiği için bizde oyunun yılbaşı sürümünü bile aldık. Eğer sizde oyunu indirmek istiyorsanız linki aşağıda bulabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.

L.A. Noire sistem gereksinimleri

  • OS: Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3
  • Intel CPUs: Core 2.2 GHz to Quad Core 3.2GHz
  • AMD CPUs: Dual Core 2.4Ghz to Quad Core 3.2Ghz
  • RAM: 2GB to 8GB
  • Hard Disk Space: 16GB
  • Video Card: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB or Radeon HD3000 512MB to Radeon HD 6850 1024MB
  • Sound: 100% DirectX 9 Compatible
  • Additional: Please refer to your hardware manufacturer and http://www.rockstargames.com/support for current compatibility information. Some system components such as integrated graphics cards may be incompatible. Unlisted specifications may not be supported by publisher.
  • Additional: Initial activation requires internet connection and Rockstar Games Social Club (13+ to register); software installation required including GameShield IronWrap & Patcher; DirectX, and Microsoft’s Windows .NET Framework, and Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86).

 

 

Oyunu indirmek için tıklayın

 

 

Sıradaki oyun için tıklayın

 

 

Sitemizdeki diğer oyunlar için tıklayın

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK