PAYLAŞ

Landlord 2 | Para Hileli | Cash Cheat | Hileli Apk indir

LandLord Uygulamasının Anlatmak İstediği

Landlord kelimesi İngilizce kökenli bir kelimedir land kelimesi arazi toprak anlamı taşımaktadır. Lord kelimeside İngiltere kraliyetinde soylu kimselere verilen ünvandır. Bu iki kelime birleştiğinde arazi solusu anlamı taşımaktadır günümüzdeki düzgün kullanımı ise toprak sahibi veya mülk sahibi anlamındadır. Uygulamada size sağlanan şeyde tam olarak bu etrafınızdaki arazileri ve mülkleri sanal oyun parası ile satın alarak bulunduğunuz bölgenin mülk sahibi olmanızı isteyen bir uygulamadır.

Landlord – Real Estate Tycoon Uygulama Kurulumu

Landlord-2-Para-hileli-apk
Landlord-2-Para-Hilesi

Landlord uygulamasını kurmadan önce telefonunuzda yapılması gereken iki önemli durum bulunuyor bunlardan birisi Google Play Oyunlar uygulaması ve bu uygulamanın güncellemeleri yapılmadığı takdirde oyuna giremezsiniz ikinci uygulama da Google Play Store da kendi profilinizin üzerine gelip güncellemeler seçeneğini açık yaptığınızdan emin olmalısınız. Ardından olası durumlara karşı otomatik güncelleme seçeneklerini de açarak kuruluma geçebilirsiniz.

Google Play de arama barının üzerine Landlord yazarak uygulamanın kurulumuna ulaşabilirsiniz ayrıca en alt kısımda vereceğim linkten de aynı bölüme gidebilmektesiniz.

Landlord – Real Estate Tycoon ismiyle karşımıza çıkan uygulamada Türkçe kullanım için resminin sol alt bölümündeki Türk Bayrağını görüyorsanız oyun 100% Türkçe olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Landlord – Real Estate Tycoon Kullanım Şartları

landlord-2-bedava-apk
landlord-2-bedava-apk

Yükle seçeneğine bastıktan sonra gelen bölümde sizden istenilen onaylar; Landlord uygulama içi satın almalar için Google Play kartlarım bölümüne kayıt ettiyseniz kredi kartı bilgilerinizin alınacağını gerçek bir şahsiyet olduğunuzu kanıtlamak için telefon bilgilerinizi ve Google bilgilerinizin doğruluğunu ayrıca uygulama sizin bulunduğunuz konum üzerindeki mülkleri gösterdiği için sizden GPS (yerel konum) erişimi bluetooth erişimi ve bulunduğunuz ağ üzerinden adres alabileceği için Wİ-Fİ erişimi için izin istiyor. Bunun haricinde Landlord mobil oynarken kullanacağınız profilde fotoğrafınızın gözükmesi için Google hesabınızdaki resminizin kullanımı için izin de vermiş oluyorsunuz.

Landlord – Real Estate Tycoon Apk İndirme

landlord-2-para-hilesi-apk
landlord-2-para-hilesi-apk

Kabul ediyorum. Butonuna bastıktan sonra 33.28 MB boyutunda olan uygulama internetinizin hızına bağlı olarak telefonunuza indiriliyor ve kurulum işlemi yapılır. Kurulum işlemi bittikten sonra uygulamanın telefonunuz ekranı üzerinde bulunan kısa yoluna dokunarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Uygulama açıldıktan sonra sizi ilk karşılayan resim kbeis isimli Fransız illüstrasyon sanatçısı tarafından çizilip tasarlanan Big Bad Boss – İllüstrasyon isimli çalışmasıyla sizlere merhaba diyor sonraki ekranlar için sürükleyerek yada üzerine tıklayarak sonraki resme geçebilirsiniz ve 4. resimle birlikte giriş ekranıyla karşılaşıyorsunuz karşınızda dört adet giriş seçeneği bulunmakta bunlardan birisi facebook o an telefonunuzda açık olan facebook adresinden yada yeni bir adresle giriş yapabilirisiniz yada isteğe bağlı foursquare uygulaması üzerinden giriş yapabilirsiniz eğer bunu da yapmak istemiyorsanız Google plus ile bağlanarak telefonunuzda bulunan veya farklı bir adres girerek bağlanabilir ve girişinizi tamamlayabilirsiniz. Son seçenek olan Guest seçeneğinde ise kendi hesaplarınızdan hiç birini vermeden direk bağlanarak uygulamaya devam edebilirsiniz 30 günlük bir deneme sürümünü size sunan bu seçenek farklı şeyler denemenizde size yardımcı olacaktır. Aynı zamanda oyuna alışmanız için güzel bir deneme olur.

Ana sayfayla birlikte ilk giriş yaptığınız sizi karşılayan landlord öğretici bir bölüm karşınıza çıkacak ve bu bölümde size sırasıyla uygulamanın sayfaları yüzeysel olarak tanıtılıp hangi işlemleri yapabileceğiniz gösterilmektedir. Ana sayfadan sonra gelen gölüm Gayrimenkul Satın Al bölümüdür bu bölümde size etrafınızdaki mülkleri ve isimlerini gösteren bir liste karşılamakta yüzde ile gösterilmekte olan bölüm o mülkün yüzde kaçının satıldığını söylemektedir. Yeni başladığınız için büyük yerlere paranız yetmeyeceği için tavsiye olarak oturduğunuz evi ya da apartmanı öncelikli olarak almanızı tavsiye ederim. Almak istediğiniz mülkün ismine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan pencere dokunduğunuz emlak ürünün yüzde kaçını almak istediğinizi hareketli çubukla sürükleyerek altında ki tutara ve nakit bakiyenize bağlı olarak seçiminizi yapıp.

Satın al tuşuna bastıktan sonra sizden yaptığınız işlemi sosyal mecralarda paylaşabileceğiniz bir bölüm gelecektir. Burada aldığınız mülkü ve değerini arkadaşlarınızla paylaşarak eğlenebilirsiniz. Yada daha sonra seçeneğini seçerek satın almayı tamamlayacağınız ekrana gelirsiniz. Yeni başladığınız için başlangıçta verilen ücretsiz süre indirimlerinden yararlanmanızı tavsiye ederim ki bunlar jetonlarınızı harcamamanıza yardımcı olarak size ileride fırsat sunacaktır. Şimdi bitir seçeneğine bastıktan sonra karşınıza gelen yeni ekran Mülk Pencereniz mülk penceresinde satın aldığınız mülkleri ve yüzdelerini görebilirsiniz aynı zamanda yarım kalan satın almalarınız satın aldığınız ürünlerin sürelerini ne kadar para verdiğinizi günlük ne kadar kazanacağınızı toplamda ne kadar kazandığınızı ve mülk için günlük ne kadar para harcandığını bu bölümde görebilirsiniz ve satın aldığınız mülke tıklayarak detaylarını görebilirsiniz.

Detaylar bölümünde sizi karşılayan şey aldığınız mülkün bütün hepsini alabilmeniz için ne kadar para vermeniz gerektiğini ve hepsini aldığınız zaman günlük ne kadar kar elde edebileceğinizi şu anda ne kadar elde ettiğinizi görebilirsiniz. Landlord öğreticiyi takip ederek Kirayı arttır bölümüne bastığınız zaman size jeton harcatacak bir bölüm gelecektir. İsterseniz devam edebilirsiniz. Devam ederseniz karşınıza mülkünüze bağlı olarak farklı Bonus seçenekleri gelecektir. Bu Bonus seçenekleri mülkten aldığınız kira değerinin artmasını sağlayarak satın aldığınız mülkten daha fazla para kazanmanızı sağlar. Jetonların üzerine tıkladığınız anda Bonus aktifleşip sizin kira değerini seçtiğiniz Bonus a göre daha fazla almanızı sağlar. Bununla birlikte eğitim bölümü bitmiş oluyor ve sizin için daha detaylı şekilde anlatacağım.

Landlord Apk

landlord-2-jeton-hilesi-apk
landlord-2-jeton-hilesi-apk

Ana sayfada en üstte gördüğünüz iki seçenek biri standart ana sayfa ekranı yanında bulunan ekranda sizin becerileriniz bölümü sizin becerileriniz bölümüne geçerseniz. Burada kendinizi emlak alanında geliştirmenize yarayan bütün mülkleriniz için geçerli olan seçenekleri çoğaltarak gelişmenizi sağlayabilirsiniz burada kodaman bölümü toplamda ne kadar mülkünüz olabileceğini söyle başlangıçta 10 adet mülk hakkı verilir ve 180 jeton karşılığında bunu katlayabilirsiniz harcadığınız 180 jeton size 10 tane daha mülk almanızı sağlar ve 20 tane mülk alma hakkınız olur ve 30 adet mülk için 196 tane jeton harcamanız gerekecektir. Diğer seçenekleri sizlere anlatayım avukat seçeneğini arttırırsanız sizin aynı anda birkaç tane mülk alma hakkı sunar. Landlord şu anda anlamlı değil sizin için çünkü mülk alma süreleriniz uzun olmadığından geliştirmenizi tavsiye etmiyorum. Ama ilerleyen durumda sizin de işinize yarayacağı için geliştirmek zorunda kalacaksınızdır.

Mucit, mal sahibi, muhasebeci ve olağanüstü seçenekleri sizin bütün mülkleriniz için geçerlidir genel amaçları mülkleri daha ucuza almanıza daha pahalıya satmanıza ve o mülk üzerinden az maliyetle daha fazla kira almanıza yarar. Genel olarak hepsini dengeli giderek güzel bir gelişim gösterebilirsiniz.

Landlord Game

landlord-2-hileli-apk-indir
landlord-2-hileli-apk-indir

Ana sayfaya tekrar dönerseniz menünün hemen altında sol tarafta ki çan resmi size oyunun genel bildirimlerini jeton hediyelerini ve yapılan Landlord promosyonları buradan öğrenebilirsiniz ortadaki resim sizin profil resminizdir hemen altındaki sayı bulunduğunuz seviyeyi gösterir bu da nakit sınırınızın ne kadar olduğunu belirleyen tek etmendir nakit bakiyenizin sınırı arttıkça daha pahalı arsaları alabilmeniz için gerekli olan nakit miktarını bulundurmanızı sağlayacaktır. Sağ taraftaki yuvarlak içinde ki kutucuk ise satın aldığınız size ait olan mülkler için başka oyuncular size teklifte bulunursa bildirimler bu bölüme düşer. İmparatorluk değeri denilen bulundurduğunuz bütün nakit bakiyesidir. Gayrimenkul değeri de o ana kadar satın aldığınız bütün mülklerin toplam değerleridir.Landlord nakit bakiyesi cebinizde bulunan alım yapabileceğiniz nakit miktarıdır.

Hemen altındaki son 24 saat ve geçen 1 haftalık bölümlerde satın aldığınız mülklerden kazandığınız tutarların yazılı olduğu bölümdür. Sağ tarafındaki yeşil artı işaretleri ise size jeton karşılığında nakit para veya o hafta alacağınız bedelin artmasını sağlayan alışveriş seçenekleri bulunur. Hemen altında jeton bakiyenizi görebilirsiniz ve ortada ki seçenekte kredi kartınızı kullanarak oyun içinde jeton almanızı sağlayan bölümdür. Sağ tarafta bulunan ADS butonun altında ise 30 saniyelik reklamları izlemeniz karşılığında size jeton veren bir bölümdür günlük adet sayısı sınırlıdır beş kere izledikten sonra 24 saat sonra tekrar izleyebilirsiniz.

Gayrimenkul satın al bölümüne dönersek listenin dışında göze çarpan kırmızı bir imleç bulunuyor. Bu imleç sizin bulunduğunuz bölgenin haritasını açmanızı ve istediğiniz ürünün yerini biliyorsanız direk üzerine tıklayarak satın almanıza yarayan bir bölümdür. Pazar bölümüne basarsanız burada dünya çapında yapılan bütün açık arttırmalar bulunur. Düzenli bir akış görmek için yukarıda ki sıralama ölçütlerini kullanarak daha kullanışlı bir liste elde edebilirsiniz. Bu uygulamada ki bütün mülk satın alma işlemleri bu iki bölümden yapılmaktadır.

Landlord Para Hile

Landlord-2-Programsız-para-hilesi
Landlord-2-Programsız-para-hilesi

Etkinlikler bölümünde Landlord – Real Estate Tycoon yapımcıları tarafından düzenlenen bütün etkinlikler bu bölümde bulunmakta aynı zamanda sizin yaptığınız bütün işlemler bu bölümde gözükür ve neye ne kadar harcadığınızı takip edebilirsiniz. Geriye kalan bütün bölümler daha önce anlatılmış veya deneyerek öğrenmeniz gereken yerlerdir şimdiden hepinize iyi şanslar diliyorum.

Landlord Mobil Hile

Landlord-2-para-ve-jeton-hileli-apk-indir
Landlord-2-para-ve-jeton-hileli-apk-indir

Landlord – Real Estate Tycoon programsız hilesi için jetonlarınıza kıyarak hızlı bir şekilde aynı anda başladığınız arkadaşlarınızın önüne geçmek için sürekli nakit para alarak son hızda seviye atlayarak ilerleyin. Günün sonunda siz onuncu seviye olmuş ve arkadaşınızın o ana kadar satın aldığı bütün ürünleri tek seferde satın alabilecek kadar zengin olacaksınız. Sonraki günde siz para sayarken arkadaşınız para biriktirmeye çalışırken siz onu çok geride bırakmış olarak yolunuza devam edeceksiniz landlord programsız para hilesi.

Landlord-2 hileli apksını indirerek arkadaşlarınızın bütün mülklerini alabilir Landlord’un gerçek kralı olabilirsiniz.

Landlord-2 para hilesi için aşağıdaki linklerden uygulamayı telefonunuza indirerek gösterilen adımları takip edip istediğiniz kadar paranız olmasını kendiniz sağlayın.

Landlord-2 Jeton hilesi için aşağıdaki linklerden uygulmayı telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek bir kaç basit adımda istediğiniz miktarda jetonu elde edebilirsiniz.

Landlord-2 Apk Para hilesine bedava şekilde ulaşarak para ödemeden istediğiniz bütün mülkleri alabilirsiniz.

Landlord 2 | Para Hileli | Cash Cheat | Hileli Mod Apk İndir

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK