PAYLAŞ

Last Day on Earth: Survival Apk Hile

Last Day on Earth: Survival Apk Hile

Last Day on Earth: Survival Apk Hile
Last Day on Earth: Survival Apk Hile

Last Day on Earth: Survival Dünyadaki Son Gün: Hayatta Kalma Yakında dolandırıcılık kıyamet senaryoları arasında oldukça popüler olan zombi kıyamet senaryosunu duymuşsundur. Dünyadaki Son Gün: Hayatta kalma bizi bu senaryoya davet ediyor. 2027’de, bilinmeyen bir virüs salgını, dünya nüfusunun büyük bir kısmının ölümüne neden oldu. Sonuç olarak sokaklarımız, sokaklarımız ve mahallelerimiz zombi yaşam alanları haline geldi. Bu enfeksiyonu atabilecek nadir insanlarız ve aniden hayatta kalma mücadelemizde kendimizi buluyoruz.

Last Day on Earth: Survival Apk Para Hilesi

Last Day on Earth: Survival Dünya’da Son Gün: Hayatta kalma, çevrimiçi tabanlı bir oyundur ancak şimdiye kadar kontroller, grafik ve oyun mantığı olarak yapılmış en iyi hayatta kalma oyunlarından biridir. Oyunlardan bahsedecek olursak kendimiz için barınak kurabiliriz, diğer oyuncuların bunkerlerini yağmalayabiliriz, oyunda kullanabileceğimiz eşyalar üretebiliriz, diğer kurbanlarla klan kurarak zombilere karşı savaşabiliriz . İsterseniz, Dünya’daki Son Günü indirebilirsiniz: Survival sitemizden. Ayrıca, sahte bir seçeneği indirmek istiyorsanız, enerjiniz tükenmeyeceksiniz, dünya haritasında herhangi bir yere gidebileceksiniz ve azami dayanıklılığa sahip olacaksınız. Hepimiz iyi oyunlar dileriz.

Last Day on Earth: Survival Apk Silah Hilesi

Last Day on Earth: Survival Apk Hile
Last Day on Earth: Survival Apk Hile

Last Day on Earth Dünyanın Son Günü, tüm kurtulanların bir hedef tarafından yönlendirildiği, ÜCRETSİZ bir MMORPG zombi atıcı hayatta kalma ve strateji oyunu: Hayatta kalmak ve bu kıyamet oyununda kıyamet günü boyunca yaşamak ve ölü zombi yürüyüşe ateş etmek. Dostluk, sevgi ve merhamet için ayrılmış bir yer yok. Ölümcül bir veba virüsü salgını, dünyayı ölü bölgelere dönüştürdü ve ölü bölgeye ölü zombiler doldu. Ölü zombilerin yürümesi ile bulaşmış bu kıyamet sonrası oyunda kendinize güvenebilirsiniz.

Last Day on Earth: Survival Apk Giysi Hilesi

Last Day on Earth: Survival Apk Hile
Last Day on Earth: Survival Apk Hile

Hayatta kalanlar için talimatlar:

ZOMBİLER VE KAYNAKLAR HER YERDE!

Diğer zırhlı oyunculardan ve ölü zombi yürüten ordulara ve bu ücretsiz zombi atıcı hayatta kalma ve strateji oyuncusundan ölen diğerlerine karşı yalnızsın. Kıyamet sonrası kıyamet maçında hayatta kalabilmek için ateş et ve silahşör zombi ve diğerleri hayatta kalmamak için sizi öldürürler.

KALIP VE BAKIM! EŞYALARI YARATICI TASARIM ŞART!

Stratejinizi ve hayatta kalma becerilerini geliştirin ve ölü olmayan yürüme ölü zombi ve düşmanlarına karşı daha ölümcül silahlar yaratın. Akıllıca bir hedef seçin ve biraz yiyecek almak için vahşi doğada bir zombiye ateş edin veya ölü bir tetikçiyi çekin.

YENİ BÖLGLERİ KEŞFET VE ZOMBİLERİ VUR

En değerli kaynakları ve ölümcül silahları bulmak ve almak için terk edilmiş askeri üsler ve hayatta kalanlar kamplarını ara. Kaynaklar elde etmek için zombi sınırından ve silah altı zombilerinden uzak durun.

KLANA KATIL VE SİLAH ALANINDA ZOMİLERİ VUR!

Diğer oyuncularla ölü olmayan yürüme ölü zombi vur bu ücretsiz zombi shooter rpg için etkili bir savaş stratejisi. Kıyamet sonrası kıyamet oyununda hayatta kalmak ve diğer kurbanlarla beraber yürüyen ölüleri vurmak daha kolaydır. Bu yüzden klanlara ve silah zombilerine mümkün olduğunca katıl!

DİĞER OYUNCULARLA İLETİŞİME GEÇ!

Sohbeti kullanın. Kıyamet sonrası zombi shooter rpg oyununda bilgi hayat sonrasında ikinci en önemli kaynaktır. İşbirliği ve silah paylaşımı zombiler ya da baskınlar yapın, yoksullardan yeni toprakları temizleyin ve zombi sınırını hareket ettirin.

VÜCUT SAĞLIĞINIZI VE STRATEJİ BECERİLERİNİZİ GELİŞTİRİN!

Veba enfeksiyonu, vahşi hayvanlar, açlık, susuzluk ve soğuk sizi ölü bir ordudan daha hızlı öldürebilir. Dünya, veba enfeksiyonunun öfkelendiği bir kötülük evine dönüştü. Bu ücretsiz kıyamet sonrası kıyamet rpg zombie hayatta kalma oyunu kendi hedefiniz daha ölümcül silahlar üretmek, zombiler ateşlemek ve hayatta kalmaya çalışmaktır. Survivalcraft, veba virüsü bulaştırılmış ölü zombi bulaşmış bu kıyamet oyununda hayatta kalma stratejiniz için hayati önem taşımaktadır.

2027’de, bilinmeyen bir veba virüsü enfeksiyonu patlaması, dünya nüfusunun çoğunu sildi. Öfkeli virüs ölümcül veba enfeksiyonu olarak adlandırıldı. Bu arada, yeni bir çeşit veba virüsünün salgını, nüfusun% 80’ini geride bıraktı. Plague virüsü pandemi onları ölü olmayan yürüme ölü zombi ordularına dönüştürüyordu.

Ancak, ölü olmayan zombilerin ordusu ana sorununuz değil. Ölümcül veba virüsü tarafından öldürülenlerin çoğunun sırtında ölü bir tetikleyici çekilecek. Yalnız kalın veya müttefiklerle takım halinde kalın ve silahlı zombilerle birlikte klanlara katılın. Yolunu seçip zombi sınırını baskın olan bu ücretsiz kıyamet zombi atıcı hayatta kalma oyununda birisin. Zombi vurmak ve bu ücretsiz zombi atıcıdaki ölü bölgede hayatta kalmak için elinizden gelen herhangi bir yolu kullanın.

Ve Hatırla! Ölümsüz yürüyen ölü zombi heryerdedir! Hayatta kalabilmek için zombiler, sürgün zombi, silah zombi, yangın zombi, fişin zombileri, zombilerin şutla eğimi, zombi ve silah sopası zombileri öldürün. Bu ücretsiz zombi atıcı rpg oyununda her kararınız önemlidir.

Gerçek kayıp kıyamet zombi atıcı oyunu hoşgeldiniz ve bu ücretsiz zombi hayatta atıcı tadını çıkarın!
Lütfen aklınızda bulundurun! Dünyanın Son Günü, ücretsiz bir zombi atıcı ve hayatta kalma çevrimiçi çok oyunculu strateji oyunudur, ancak gerçek para için de satın alınabilecek bazı oyun öğeleri bulunmaktadır. Uygulama içi satın alma işlemlerini telefonunuzda veya tablet ayarlarınızda devre dışı bırakabilirsiniz.

Last Day on Earth İndir

Last Day on Earth: Survival Apk Hile
Last Day on Earth: Survival Apk Hile

Last Day on Earth: Survival Apk Hile İndir

Yeni zombi shooter hayatta kalma ve strateji rpg oyununu yeni aksiyon dolu, gunship zombileri ve arkadaşlarıyla hayatta kal!

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK