Legend of Ace oyununun android hileli apk indirip Legend of Ace hileli mod ile oynayabilirsiniz. Legend of Ace Hile indir

Legend of Ace Nasıl Hile Yapılır

Legend of Ace, Arena of Valor gibi diğer popüler oyunlara benzer bir yapıya sahip bir MOBA’dır. Bu kez, bir dizi farklı ortamda farklı karakterlere rehberlik etmelisiniz. İlk hedefiniz, size en uygun özel beceri ve güçlere dayanarak kahramanlardan birini seçmek.
5v5 savaş sistemini kullanarak, rakip canavarların, kahramanların ve ejderhaların her birine karşı heyecan verici savaşlarla karşılaşacaksınız. Esas göreviniz, düşmanlarınızı ve onlara karşılık gelen kuleleri yenmenizi sağlayan iyi bir strateji bulmaktır. Bölge üzerindeki hakimiyetinizi göstermenin ve yeni karakterlerin kilidini açmanıza ve sahip olduklarınızın özelliklerini yükseltmenize izin veren ödüller kazanmanın tek yolu budur.
Legend of Ace’de bulduğunuz kontrol sistemi bu tür oyunlarda her zaman olduğu şekildedir. Karakterinizin hareket joystick’i ekranın sol tarafında bulunur. Düşmanlara saldırmak ve kendinizi savunmanız için gerekli olan eylem tuşları ise sağda. Üst köşede, haritada bulunan karakter kümesini ve nerede olduklarını gösteren bir harita göreceğinizi de söylemeden geçmeyelim.
Ace Legend, rakipsiz takımlar oluşturmak için diğer oyuncularla takım oluşturmanıza izin verir. Sıkıntıların üstesinden gelmenin ve büyük haritanın tüm alanlarında uzmanlaşmanın tek yolu budur. Düşmanlara saldırmak için iyi bir strateji oluşturmak, küresel sıralamaya tırmanma şansınızı kesinlikle belirleyecektir.