Linda Brown: Interactive Story oyununun android hileli apk indirip Linda Brown: Interactive Story hileli mod ile oynayabilirsiniz. Linda Brown: Interactive Story Hile indir

Linda Brown: Interactive Story Nasıl Hile Yapılır

Linda Brown: Interactive Story, sevgilisiyle ayrıldıktan sonra Rio de Janeiro’ya giden genç bir kız olan Linda Brown’un oynayacağınız interaktif bir macera. Neyse ki, evlenmekte olan sevgili dostlarından biri onu orada bekliyor. Güneş, plaj, lüks yaşam ve birçok macera cennette Linda’nın önünde uzanıyor!
Oyun planı gerçekten oldukça basit: Hikaye gözünüzün önünde ortaya çıkıyor ve arada sırada bir karar vermek zorundasınız. Yaptığınız seçimler Linda’nın maceralarını daha sonra etkileyebilir. Oyundaki gerçekten eğlenceli bir özellik, her bölümün sonunda, Telltale oyunlarında olduğu gibi, aynı kararları veren oyuncuların yüzdesini görebileceksiniz.
Linda’nın hikayesi, oyunda ilerlerken azar azar kilidini açabileceğiniz birkaç bölüme ayrılmıştır. Toplam 12 bölüm vardır ve her biri yaklaşık 15 dakika sürer (daha fazla veya daha az).
Linda Brown: Interactive Story güzel grafikler ve bazı gerçekten heyecan verici durumlar ile süper ilginç bir macera.