PAYLAŞ
Lords Mobile Hile son zamanların en yükselişte olan online mobil strateji oyunudur. Oyun yaklaşık bir senedir açık olduğunun yanı sıra milyonlarca oyuncuya da ev sahipliği yapmaktadır. Oyun oynanış bakımından oldukça kolay ve sürükleyici olup Lords Mobile APK Hile uygulaması sayesinde de kısa zamanda yükselme imkanı vardır. Yapmanız gereken tek şey vakit kaybetmeden Lords Mobile APK Hile uygulaması indirmek ve maceraya atılmak. Lords Mobile Hile uygulamasının sağladığı faydalar saymakla bitmeyeceği gibi bizim de kullandığımız bu uygulama herhangi bir virüs içermediği için rahatlıkla indirebilir ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Lords Mobile Hile

Lord Mobile oyunu oldukça basit kullanımı olan ama güçlü stratejileri olan bir oyundur. Rakibinizden güçlü olmanız
bazı zamanlarda işe yaramaz ve savaşları kaybetmenize yol açabilir. Bunun önüne geçmenin en iyi yolu da; rakibinizi
iyi tanımak ve tartmaktır. Önden göndereceğiniz casuslar size oldukça fayda sağlayacaktır. Ordularını iyi ayarlamak ve seviyelerini yükseltmekte çok önemlidir ama burada şöyle bir sorun çıkıyor. Bazı yükseltimlerin zamanları oldukça uzun ve maliyetleri oldukça fazla olabiliyor. İşte burada devreye. Lords Mobile Hile uygulaması giriyor ve bu uygulama sayesinde aldığınız kristaller ile ‘hemen bitir’ e tıklayarak askerlerimizi direk hazır duruma getiriyoruz. Oyunun belki de en iyi yanı düşman komutanlarını da esir alabiliyor olmamız. Esir aldığımız komutanları isteğimize göre istediğimiz kadar esir tutabilir yada direk infaz edebiliyoruz. Komutanını kaybeden bir oyuncu ise belli bir miktar kristal ve deneyim kaybediyor. Ama bunu yapabilmek oyun sizden belli bir miktar kristal istiyor ve o kristalleri size Lords Mobile Hile uygulaması ile biz sağlıyoruz. Vakit kaybetmeden uygulamayı indirin ve rakiplerinizin komutanlarını infaz ederek direk rakiplerinize göz dağı verin. Lords Mobile APK Hile uygulaması ile kazanacağımız kristaller bizi hızlıca yükselterek ‘saldırı gücü ve seviye’ sıralamalarında tepeye taşıyacaktır.

Lord Mobile

Oyunda 50’den fazla eşsiz şampiyon ve birbirinden güzel yetenek bölümleri vardır. Tank,savaşçı,büyücü,şifacı,okçu ve  silahşör olmak üzere 6 farklı sınıf vardır ve bu sınıflar kendi içlerinde de bölümlere ayrılmıştır. Mesela Silahşör kendi içinde uzun menzil ve kısa menzil olarak,Şifacı kendi içinde insan ve elf olarak,Büyücü kendi için de alev ve buz olarak ayrılıyorlar. Her biri diğerinde farklı şampiyon ve yetenekler ile savaş arenasının kabadayısı olabilirsiniz. Tabi bu şampiyonların da yükselmesi, seviye atlaması ve güçlenmesi gerekmektedir. Şampiyonların güçlenmesi köyünüzün güçlenmesinden biraz daha fazla zaman almaktadır ama Lords Mobile Hile uygulaması sayesinde elde ettiğiniz kristaller sizi bu durumdan da kurtaracaktır. Yapmanız gereken ise çok basit Lords Mobile Hile uygulamasını indirmek ve elde ettiğiniz kristaller ile hızlıca yükselmek ve düşmanlarını geri de bırakmak.

Lords Mobile Hack

Lord Mobile Hile oyununu diğer strateji oyunlardan ayıran en büyük özelliklerinden birisi de farklı lonca sistemidir. Loncaya girdiğiniz de veya kendi kurduğunuz lonca da kısa zamanda yükselmek için bir miktar kristal harcamanız gerekir ve Lords Mobile APK Hile uygulaması sizin için o kristalleri seve seve karşılayacaktır. Lonca sisteminin farklılığı ise; diğer lonca üyelerine altın ve ya kristal yardımında bulunmak, yükseltip yaptığı binaların zamanlarını kısaltmak için yardımda bulunmak ve savaşlarda onlara asker veya ek takviye sağlayarak savaşlar da daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Lonca arkadaşınızın başka bir loncadan birine savaş açtığında bunun bildirimi size de gelecek ve  sizde arkadaşınızın yanında savaşa girebileceksiniz. Arkadaşınıza yapacağınız kristal veya asker yardımı ile savaşın seyrini bir anda kendi lehinize çevirebilirsiniz. Lords Mobile Hile uygulaması yeni başlayan ve hızla
yükselmek isteyen oyuncuların yanında olup onların isteklerini yerine getiren bir uygulamadır. Lord Mobile kristal
üzerine biraz da olsa yoğunlaşan bir oyundur ve Lords Mobile APK Hile uygulaması sayesin de elde edeceğiniz
kristaller sizi tepeye taşımaya yetecek de artacaktır.

Lord Mobile Kahramanlar

Lord Mobile oyununun en zevk veren yeri krallık tablosudur. Bu listede en üst seviyede olmak için kristal harcayarak
ek takviye alabilir ve savaşlardan daima zaferle ayrılabilirsiniz. Ek takviyeler ile savaş sırasında kazanacağınız bazı
destekler;
*%25’e kadar saldırı gücü artışı.
*%25’e kadar savunma gücü artışı.
*24saat yada 1 haftalık maden toplama artışı.
*Tek seferlik yada 10 seferlik Boss’lara karşı güç artışı, bunlardan sadece birkaçıdır.
Bu takviyelerin tamamı kristal ile alınabiliyor olup Lords Mobile Hile uygulaması ile rahatça istediğiniz kadar alabilirsiniz. Lords Mobile APK Hile uygulaması sizi kısa sürede zirveye çıkaracak ve düşmanlarınızın size boyun eğmesini sağlacaktır. Hadi zaman geçmeden Lords Mobile APK Hile uygulamasını indirip Lord Mobile dünyasının yeni lideri olma yolunda ilk adımınızı atın.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK