PAYLAŞ

Mental Hospital 5, Android Bu oyunda kötülüklerle dolu hastanede kapalı kalmaktasınız.

us-iphone-5-5-nights-in-a-mental-hospital-free-horror-game

 

 

Amacınız hastaneden delirmeden çıkmak ve hayatınızı kurtarmak. Hastaneden çıkmak o kadar kolay olmayacaktır. Hastane odalarında sizi bekleyen korkutucu hayaletler bulunmaktadır. Korku oyunu severler için tercihimizdir.

images

 

Android oyunlar arasında çokta benzerinin bulunmadığı korku oyunu olan Mental Hospital oyununun beşinci serisi ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Bu oyun sizi sarsacaktır, ışıkları kapatın ve olacaklara razı olun. Mental Hospital 3 sonrası olanlar anlatılıyor, hikaye St. Peter Hastanesinde vuku bulacak. Korku ve kaos dolu işleri düzene sokmak nihai amacınız olacak.

indir

Oyunda siz akıl hastanesinde ki gizemli bir olayı çözmeye çalışacaksınız. Siz o olayın perde arkasını çözmeye çalışacaksınız. İpuçlarını arayacak ve bulduğunuz ipuçlarını birleştirip olayı çözmeye çalışacaksınız. Bu heyecan dolu oyunu oynamak istiyorsanız.Google  Play Store’da 4.79TL olan bu oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

maxresdefault

Mental Hospital 5 v1.04 FULL APK İNDİR – 26MB

Mental Hospital 5 v1.04 SD DATA İNDİR – 271MB

 

KURULUMU

Mental Hospital 5 v1.04 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.agaming.mentalhospitalV” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Mental Hospital 5 v1.04 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK