Metal Soldiers oyununun android hileli apk indirip Metal Soldiers hileli mod ile oynayabilirsiniz. Metal Soldiers Hile indir

Metal Soldiers Nasıl Hile Yapılır

Metal Soldiers ücretli askerleri kontrol ettiğiniz, zaman bitmeden önce mümkün olduğunca uzağa gitmeye çalıştığınız 2D aksiyon ve platform oyunudur. Yolunuzun üzerindeki paraları toplamak, düşman askerleri öldürmek ve mümkün olduğunca yüksek skorlar almanız gerekir.
Başlangıçta Metal Soldiers’ta yer alan mevcut bir karaktere sahip olursunuz. Oyunu oynadıkça ve yeni oyunların kilidini açabileceğiniz paraları topladıkça, sahip olduğunuz becerileri geliştirebileceksiniz. Bunun yanı sıra, her zaman bir silahla başlasanız bile makineli tüfekler, füze rampası gibi daha iyi silahlara da sahip olacaksınız.
Metal Soldiers’ın oyun kurgusu çok basittir: 2D senaryosu boyunca karakterinizi hareket ettirebilir, zıplayabilir ve sağ tuşlarla ateş edebilirsiniz. Bir düşmana yakın olduğunuzda ateş butonuna basarsanız, silahınızı ateşlemek yerine el kavgasına başlarsınız.
Metal Soldiers basit ve eğlenceli 2D aksiyon oyunudur. İlk bakışta görünen şeyin aksine, klasik oyun Metal Slug’a çok benzemez. Aslında, kronometre oyunu ciddi anlamda değiştirir.