PAYLAŞ

Minecraft Pocket Edition, android için tasarlanmış eğlenceli bir oyundur oyunun amacı size verilen bloklarla aklınıza gelen her şeyi inşa edebilir kendinize yeni bir dünya yaratabilirsiniz unutmadan hayatta kalmakta önemlidir ortamda dost ve düşmanda kazanabilirsiniz hayal gücünüzü kullanarak oyunun keyfine varın.

unnamed

Oyunun amacı hayatta kalmaya dayanıyor. Sizden başka kimsenin olmadığı bir adada kaynaklar toplayıp ev yapmalısınız. Gece doğan yaratıklardan korunmalı, onlarla savaşmayı öğrenmelisiniz. Kılıçlar yapmalısınız. Tarla yapıp yiyecek elde etmelisiniz. Maden çıkarıp zırhlar yapmalısınız. Kısacası Dünya’ya hakim olmalısınız. Ayrıca arkadaşlarınızda bağlanırsa birlikte oynayabilirsiniz.

unnamed-1

Minecraft Pocket Edition Play Store’da 14.99TL’dir, 1.652.000’den fazla indirilmiştir. 2014 yılında minecraft oyununun bir çok versiyonu çıkmış ve çoğunda hata vardı. Bu sürümü yüklemenizi tavsiye ederiz.

indir-2

Sizler için en son sürüm oyun ve uygulamarını paylaşmaya devam ediyoruz. Daha önce minecraft Android uygulamasını çalıştıramayanlar yada yeni sürümünü bekleyenler için En Son sürüm 2016 Minecraft Apk uygulamasını yükledik. İyi oyunlar.

images

Minecraft Pocket Edition v1.0.0.0 FULL APK İNDİR – 67MB

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK