Mission S oyununun android hileli apk indirip Mission S hileli mod ile oynayabilirsiniz. Mission S Hile indir

Mission S Nasıl Hile Yapılır

Mission S, sizi hayatta kalan son kişinin oyunu kazandığı kırk oyunculu savaşlara sürükleyen çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Fortnite, Omega Legends ve Cyber ​​Hunter’a çok benzeyen bir battle royale’dan bahsediyoruz. Bununla birlikte, Mission S, renkli görsellerinin yanı sıra kullanabileceğiniz silah ve araç çeşitliliği ile de dikkat çekiyor.
Kıyamet sonrası bir dünya sizi bekliyor. Kaynakların kıt olduğunu ve bombalamanın sürekli olduğunu unutmayın. Oyunun amacı, bu türde her zaman olduğu gibidir: düşmanlardan kurtulmak ve güvenli bölgelere ulaşmak için harita üzerinde silah ve ekipman toplamak. Güvenli bölgeler çok önemli çünkü oyunun çemberinin dışındaysanız canlarınızı kaybetmeye devam edeceksiniz.
Mission S’de bulunan enerji sistemi, onu benzersiz kılan özelliklerden biridir. Oyun haritası, jetpack’inizi kullanmanıza, silahlarınızı ve zırhınızı yükseltmenize izin veren birkaç enerji şarj noktası içerir. Jetpack’inizi hem yatay hem de dikey olarak hızla ilerlemek için kullanın. Ayrıca, sahip olduklarınızın kopyalarını alırsanız, silahlarınızın seviyesini yükseltebilirsiniz.
Mission S, dünyanın her yerinden oyunculara karşı yoğun savaşlar deneyimlemenizi sağlayan süper eğlenceli bir battle royale oyunudur. En iyi yanı, tek başınıza oynamak zorunda olmamanız, çünkü başlık iki veya dört oyunculu takımların keyfini çıkarmanıza izin veriyor. Ayrıca, araçların sayısı, hepsi farklı özellikler içerdiğinden özellikle anılmayı hak ediyor: daha yüksek hız, silah dahil, daha fazla taşıma kapasitesi, vb.