Mo n Ki World Dash oyununun android hileli apk indirip Mo n Ki World Dash hileli mod ile oynayabilirsiniz. Mo n Ki World Dash Hile indir

Mo n Ki World Dash Nasıl Hile Yapılır

Mo n Ki World Dash, her türlü girdisini çıktısını öğrenmek için caddelerinde koşmanız gereken sayısız farklı şehre sizi gönderen sınırsız koşucu oyunudur.
Beceriye dayalı oyunlardan keyif alıyorsanız, Mo n Ki World Dash engellerden kaçınırken saatlerce eğlenmenizi sağlar. Oyun kurgusu şimdiye kadar oynadığınız sınırsız koşucu oyunlarıyla bire bir aynıdır. Sağa ya da sola, hangi yöne gitmek isterseniz parmağınızı o yöne doğru kaydırın, zıplamak için ise yukarı doğru kaydırın. Fakat bu durumda yerde kayamazsınız, bu yüzden sadece bu üç hamleyi kullanarak tüm engellerden kaçınmanız gerekir.
Maceranız Güney Afrika’da başlar ve Rio de Janeiro, Londra ve sayısız diğer farklı şehirlerde devam eder. Bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak her bir seviyeyi geçmek için bir dizi nesneyi toplamanız gerekiyor. Yalnızca hiç bir şeye çarpmadığınızdan emin olun, aradığınız her türlü nesneyi bulmak için dünyanın etrafında yarışıyor olucaksınız.