PAYLAŞ

Modern Strike Online ,oyununu arkadaşlarınızla beraber oynayabilecek ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Çeşitli silahların bulunduğu bu eğlenceli oyunda düşmanlarınızı öldürecek ve zafer kazanmaya çalışacaksınız. FPS oyunu severler için öneririz.

indir

 

3 farklı savaş modu bulunuyor, istediğin modu oynayın. Kullanabileceğiniz birbirinden farklı 25 silah, tüfek bulunuyor. Ses ve grafikler oldukça iyi düzeyde, oynadıkça siz de farkedeceksiniz.

indir-3

Optimizasyon mükemmel denebilecek düzeyde.Oyunun içinde bulunan 25 farklı silah ve 7 farklı harita sizin amacınıza ulaşmanız için yardımcı araçlarınızdır. Siz bu araçları kullanarak başarılı bir oyun sergileyip düşmanlarınızdan kurtulmaya çalışacaksınız.

indir-1

FPS tabanlı ve online oynanabiliyor. Özel kuvvetlerde görevli bir polisiz ve teröristleri etkisiz hale getiriyoruz. Tabii terörist de olabilirsiniz isterseniz.Grafikleri 3D’dir.Modern Strike Online Play Store’da 266.000’den fazla indirilmiştir. Sizde sitemizden bu oyunu mod apk olarak indirebilirsiniz.

indir-2

Modern Strike Online v1.16.3 MOD APK İNDİR – 26MB

Modern Strike Online v1.16.3 SD DATA İNDİR – 189MB

 

KURULUMU

Modern Strike Online v1.16.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gamedevltd.modernstrike” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Modern Strike Online v1.16.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Modern Strike Online 1.16.3 mermi hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi mermi harcayabilirsiniz, mermi miktarınız azalmaz daima artar.

Modern Strike Online 1.16.3 premium hile apk : oyuna giriş yaptığınızda premium yani vip olarak başlarsınız.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK