PAYLAŞ

Monster Truck Racing, birbirinden harika canavar kamyonları yönlendirecek ve rakiplerinizle engelli parkurlarda ilerlemeye çalışacaksınız. Harika grafiklere sahip olan Monster Truck Racing oyununda daha hızlı kamyonlara sahip olmaya çalışacak ve yarışları birinci olarak tamamlayarak başarılı bir oyun sergileyeceksiniz.

unnamed

Monster Truck Racing, Google Play henüz yayınlanmamış bir android canavar kamyon oyunudur. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletleriniz de oynayabileceğiniz bu muhteşem grafiklere sahip oyunu hemen aşağıdan ücretsiz ve para hileli olarak indirip oynayabilirsiniz.

indir-67

Parkurlar ve platformlarla dolu bir yolda zamana karşı yani kendinize karşı yarışacaksınız. Her yarışı bir önceki sürenizden daha kısa bir sürede bitirmeye çalışacaksınız.

images

Oyunda onlarca farklı parkur bulunuyor, her parkur çok zekice tasarlanmış. Ani hızlarla çarpmadan ve arabanızı ters bir şekilde düşürmeden ilerlemeniz gerekiyor. Bunları yapabilmek için gaz ve fren dengesini çok iyi şekilde ayarlamalısınız.Oyunu sitemiz üzerinden mod apk olarak indirebilirsiniz.Bol eğlenceler…

Monster Truck Racing v0.0.5 MOD APK İNDİR – 34MB

Monster Truck Racing v0.0.5 SD DATA İNDİR – 187MB

KURULUMU

Monster Truck Racing v0.0.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.reliancegames.mt” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Monster Truck Racing v0.0.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Monster Truck Racing 0.0.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Monster Truck Racing 0.0.5 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir ve durduruldu hatası verebilir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK