Multicraft block: Story Mode oyununun android hileli apk indirip Multicraft block: Story Mode hileli mod ile oynayabilirsiniz. Multicraft block: Story Mode Hile indir

Multicraft block: Story Mode Nasıl Hile Yapılır

Multicraft block: Story Mode, bir karakter seçtiğiniz ve dünyadaki diğer insanların çoğunu öldüren bir zombi kıyametinde hayatta kalmaya çalıştığınız bir aksiyon ve hayatta kalma oyunudur.
Multicraft block: Story Mode’da yapılacak ilk şey karakterinizi seçmektir: polis, doktor, çiftçi veya diğerleri. Kimi seçtiğiniz, haritanın hangi kısmında başlayacağınızı belirler. Ve oyun haritası hem kentsel hem de kırsal alanları kapsadığı için çok büyüktür.
Başlarken, envanterinizde sadece bir silahınız ve yiyecekleriniz olur. Neyse ki harita, alabileceğiniz nesnelerle dolu. Karakterinizin düzgün bir şekilde yemek yemesi ve içmesi gerekiyor, yoksa sağlığını kaybetmeye başlayacak. Doğal olarak, cephane ve daha iyi silahlara da ihtiyacınız var. İlk silahın yanı sıra av tüfeği, keskin nişancı tüfeği ve pala da kullanabilirsiniz.
Multicraft block: Story Mode’da dolaşarak daha az gürültü çıkarmanız iyi bir fikir. Ancak uzun mesafelere seyahat etmeniz gerekiyorsa farklı araçlar kullanabilirsiniz. Konumunuzu çabucak uzaklaştırırlar, aynı zamanda zombi ordularını daha kolay atlatmanıza izin verir.
Multicraft block: Story Mode çok eğlenceli bir birinci şahıs aksiyon oyunudur. Olumsuz olan sadece biraz kaba olan kontrolleridir. Yine de, oldukça iyi grafiklere sahip eğlenceli bir oyun.