Mystic Messenger oyununun android hileli apk indirip Mystic Messenger hileli mod ile oynayabilirsiniz. Mystic Messenger Hile indir

Mystic Messenger Nasıl Hile Yapılır

Mystic Messenger bir ‘görsel roman’ oyunudur (daha spesifik olmak gerekirse bir ‘otome’). İçinde, genç bir kızı oynarsınız ve gizemli bir mesajlaşma uygulamasıyla bir sürü karakterle sohbet edersiniz. Karakterinize bir isim verin ve sohbete başlayın!
Mystic Messenger’daki oyun, bir mesajlaşma uygulamasını mükemmel bir şekilde taklit eden arayüz hariç, aynı türdeki diğer oyunlara çok benzer. Tıpkı gerçek bir mesajlaşma uygulaması gibi, konuşmaları başlatabilir, çeşitli karakterlerle kısa mesaj alışverişi yapabilir ve bir karakter size mesaj gönderdiğinde bildirim alabilirsiniz. Normalde yanıt verirken iki veya üç seçeneğiniz olur, ancak akıllıca seçin – yanıtlarınız kahramanınızın kaderini belirleyecektir.
Neredeyse tüm eylemler, gönderdiğiniz mesajların doğrudan hikayenin gelişimini değiştirdiği Mystic Messenger’ın sohbet odalarında gerçekleşir. Ana sohbet odasında sohbete katılmanın yanı sıra, tüm karakterlere özel mesajlar da gönderebilirsiniz. Özel mesajlar normalde ana hikaye ilerlemese de, oyun ve her karakterin geçmişi hakkında bazı ilginç bilgiler öğrenebilirsiniz.
Mystic Messenger, Android’de bulunan en iyi ‘otome’ oyunlarından biridir. Oyun sadece akıllı telefonlar için mükemmel bir arayüz ve çizim değil, aynı zamanda sohbet etmek için çok çeşitli ilginç karakterler ve harika grafikler sunuyor. Ancak Mystic Messenger’da sadece kısa mesajlardan fazlası vardır; ayrıca oyunu oynarken kilidini açtığınız sahnelerin fotoğraflarına bakabileceğiniz bir resim galerisi de var.