PAYLAŞ

Narcos Cartel Wars APK hile.

Narcos Cartel Wars APK hile.

Narcos Cartel Wars APK hile.
Narcos Cartel Wars APK hile.

Güç. İktdar. Savaş. Para.

NARCOS’un resmi oyunda kendi kartelini yaratma konusunda herhangi bir itiraz yoktur.

Narcos cartel wars apk hileleri indri ve arkadaşlarını kısa zamanda geç onları yenebilecek kadar güçlen daha hızlı para kazan daha güçlü adamların olsun.
Popüler TV dizisi NARCOS’un resmi oyununda tehlikeli ve heyecan verici bir kartel liderliği var. Kaba kuvvetle liderlik etmeye mi yoksa bağlılık yoluyla saygı toplamaya mı karar verin. Bazen kötülük iyi şeyler yapar … Sonunda kurnazlığa karar vermelisin:

Narcos apk indir

narcos hile apk
narcos hile apk

Patronun kendisinin bir operasyon yönetmenin inceliğini öğrenin ve Murphy ve Pena gibi ajanlar aracılığıyla yetkililerle olan “ilişkiyi” yönetin. Dizilerdeki güncellemeler ve heyecan verici etkinliklerle Narcos dünyasına adım atın.

Kirala, al ve inşa et apk hile

Plata’yı seç, Sicario kirala ve savunma inşa et. Farklı Sicario’lar toplayın, seviyelerini arttırın ve tabanı savunun ve üretime ikramiyeler ekleyin. Plomo’yu seçin ve diğer oyuncular kartlarından daha yüksek değere sahip olan kaynakları yakalamak için federasyonları ölüm mangalarını yönlendirmek üzere yollayın.

Kar apk hile

Çalışma tesislerine ve laboratuvarlar sahip bir orman arazisi inşa ederek operasyonu geliştirin. Gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için kaçakçılık çizgileri ve planları seçin.

İttifaklar apk indir

Bir kartel yaratmak için diğer oyuncularla bir araya gelin, egemenlik için birinci günden fazla yüklenen düşman kartel yerleşimlerini kuşatın.

Kazanmak için bir güç ve para var. Şu andan itibaren hiçbir yer güvenli değil.

NARCOS hakkında:

narcos Dizi oyun
narcos Dizi oyun

Narcos: Cartel Wars oyunu yapay zekaya karşı oynanabildiği gibi multiplayer özelliğini destekleyen bir özelliğe de sahip. Yani dünya üzerinde diğer Narcos hayranlarının oynadığı bu oyunda başka kişilere karşı mücadele edebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile oluşturduğunuz karteller ile daha büyük savaşlara girebilirsiniz.

Narcos dizisi hayranları tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan ve kısa süre içinde çok fazla oyuncu kitlesine ulaşan bu strateji oyunu sizin eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak.

Strateji oyunları içinde en iyi olmaya hazırlanan ve büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Narcos: Cartel Wars macerasına katılmak istiyorsanız Android telefonlar için Google Play, IOS telefonlar için ise AppStore mağazalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Üstelik Narcos: Cartel Wars oyunu tamamen ücretsiz.

Narcos, kokain barakalarını yenmek için sizi geride bırakmayacakların hikayelerini size kişisel bir deneyim sunar. Kolombiya hükümetinden DEA temsilcilerine, polisin hayatını yükseltmesi, hikayeyi etkileyebilecek ABD yetkililerine. Narcos, uyuşturucu ticaretini sonsuza kadar değiştirecek, gözlerinizde herhangi bir perde olmadan bir savaş demek oluyor.

Narcos, son yıllarda ilgiyle izlenen ve büyük hayran kitlelerine sahip olan bir dizi Amerikan televizyonu mobil oyun ile cep telefonunda. Narcos: Cartel Wars’la mükemmel bir strateji oyunu sizi mobil uygulama mağazalarında beklemektedir.

Narcos: “Strateji oyunları seviyorum” ve “Strateji oyunları benim için” diyorsanız, yeni heyecanı Narco: Cartel Wars’ı bulacaksınız. Narcos: Kartels Savaşı demektir. Strateji oyunları arasında en yenilikçi olan bu oyun, gerçek zamanlı olarak oynanır.

Narcos’un kendi TV dizisi Narcos: Cartel Wars’un seriyle neredeyse aynı çizgi üzerinde ilerlediğini söyleyebiliriz. Oyuna ilk başladığınızda, kendi dünyanızı sıfırdan başlatın. Düzeyler ilerledikçe, kartel savaşlarında en iyisi olmaya çalışıyorsunuz.

Oyunun ilk aşamasında yapmanız gereken savunmalarınızı güçlendirmek olacaktır. Bunun için oyunda oynamak için ihtiyaç duyacağınız üretim binalarını kurmaya başlıyorsunuz. Savunmanızı geliştirdikten sonra, saldırı ve yağma zamanı geldi. Bunun için kartların develerine saldırıyorsunuz ve yağmalamışsınızdır.
Narcols: Kartel Savaşları seviyesine yükselirken, Sicario liderlerinin kilidini açacaksın. Sicario adı verilen bu liderler hem savunma hem de çatışma kadrolarında görev yapabilirler. Bu liderleri hem savunmanızda hem de çatışmada kullanabilirsiniz.

Oyunun en önemli noktalardan biri, bir kartel yaratmak veya önceden oluşturulmuş kartlar arasında olmaktır. Bir kartel yaratabilmek için diğer oyuncularla bir takım kurulmalıdır. Kartlar arasında en iyisi olabilmek için diğer kartellere karşı mücadele edilmelidir.

Multplayer oyun apk indir

narcos çoklu oyuncu
narcos çoklu oyuncu

Narcos: Cartel Wars, yapay zekaya karşı oynatılan oyunun yanı sıra çok oyunculu bir oyundur. Bu nedenle, dünyanın dört bir yanındaki diğer Narcos hayranlarının oynadığı bu oyunda diğer insanlarla savaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oluşturduğunuz kartlarla daha büyük savaşlara girebilirsiniz.

Narcos serisi hayranları tarafından büyük ilgi ile karşılandı ve kısa bir süre içinde birçok oyuncu ulaşır Bu strateji oyunu, eğlenmek sağlayacaktır.
Strateji oyunları arasından en iyisi olmaya hazır olan ve büyük bir oyuncu tabanına sahip olan Narcos: Cartel Wars macerasına katılmak istiyorsanız, Android telefonlar için Google Play’i ve IOS telefonları için AppStore’u ziyaret etmeniz gerekecek. Ayrıca, Narcos: Cartel Wars oyunu tamamen ücretsizdir.

Lütfen sabırlı olun, oyun açıldıktan sonra ilk açılış biraz zaman alabilir.
Oyun yüklemesi normalden biraz daha uzun sürebilir.

Oyun yeni içerik indirebilir

Narcos İndir

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK