Naruto Fight Shadow Blade X oyununun android hileli apk indirip Naruto Fight Shadow Blade X hileli mod ile oynayabilirsiniz. Naruto Fight Shadow Blade X Hile indir

Naruto Fight Shadow Blade X Nasıl Hile Yapılır

Naruto Fight Shadow Blade X, hayranları tarafından diğer hayranları için (tümüyle ücretsiz) geliştirilmiş bir Naruto oyunudur. Bu oyunda oyuncular 2D savaşa katılmak için en zorlayıcı manga/anime karakterlerinden bazılarını seçerler.
Oyun sürekli bir evrim içindedir ve şu anda çok sayıda karakterin sadece yarısı olmasına rağmen (Naruto, Kakashi Hatake, Sasuke…), hedef takıma olabildiğince çok karakter eklemektir.
Benzer şekilde, oyunun şu anki versiyonunda hikaye modu yoktur, sadece uygulama vardır. Hikaye modunda, her bir ana karakter için olay örgüsünü takip edersiniz. Uygulama modunda, üç zorluk derecesinin birinde bilgisayara karşı savaşırsınız.
Savaşlar boyunca, oyuncular saldırmak, zıplamak ve savunma yapmak için yüzlerce butona sahiptir. Bu butonları birleştirerek animedeki en ünlü yetenekleri gösterebilirsiniz.
Naruto Fight Shadow Blade X eğlenceli bir 2D dövüş oyunudur ve şu an her ne kadar çok içeriğe sahip olmasa da gelecekte daha fazla oyun saati vadetmektedir.