PAYLAŞ

Basketbol sporunun ülkemizde yaygınlaşması ile birlikte bu oyuna sanal ortamda duyulan ilgi de ciddi bir şekilde artmaya başladı. Bu ilginin artması ile birlikte NBA oyunları, oyun salonlarının vazgeçilmezlerinden olmaya başladı. Özellikle NBA’nin son çıkan oyunu NBA 2K17, hem oyuncular hem de basketbol camiasının içinden olan pek çok kişi tarafından büyük bir beğeni ile karşılandı.

Oyunun yapay zeka mantığı ve şut fonksiyonları, gerçekten de normalin üstünde sisteme sahip. Oyun geliştiricileri de doğal olarak gelen bu yoğun ilgiden memnun. İlerleyen yıllarda oyunun diğer versiyonlarını da kullanıcılarla buluşturmayı hedeflediğini belirten oyun yöneticileri, yeni çıkacak versiyonların bu sürümlerden çok daha gerçekçi ve başarılı olmasını bekliyor.

Oyunun asıl amacı NBA takımları ve NBA oyuncuları olduğu için doğal olarak Türk takımları başta olmak üzere Avrupa takımlarına da yer verilmemiş. Ancak ülkemizdeki taraftarlar, doğal olarak bu kadar keyifli bir basketbol oyununu kendi takımları ile oynamak istiyor. Bunun için de yama geliştiricilerimiz işlemlerini tamamlamış. Yama geliştiricileri tarafından hazırlanan yama paketlerini indirip kurarak Türk takımlarını ve liglerini de NBA oyununa ekleyebilirsiniz. Türkçe yama dosyasını ise konunun sonuna ekleyeceğimiz butondan indirebilirsiniz.

Kurulum oldukça basittir. Kurulumu tamamladıktan sonra oyuna giriş yapın ve istediğiniz takımı seçerek oyuna başlayın. Oyuncuların güçleri ile net bir olgu olmadığı için bu güç değerleri tüm sporcuların ortalama değerlerini yansıtır. Dolayısıyla %100 gerçeklik payı kesinlikle söz konusu değildir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK