PAYLAŞ

NBA 2K17, Android My Career, Season, Quick Game ve Blacktop modlarında basketbol maceralarına atılacak ve katılmış olduğunuz maçlarda başarı elde etmeye çalışacaksınız. NBA 2K17 oyununda birçok takımı yönlendirebilecek ve lig maçlarını kazanarak kupaları kaldırmaya çalışacaksınız.

indir

Bugün birçok sitede bulunan bu oyun indirdiğiniz takdirde ya çalışmıyor ya da hata verip sizi oyundan atıyor. Ama artık bu dertlerin tümüne son deyin.Üstelik çoğu site size hileli olarak sunup orijinal halini veriyor. Bizim farkımız ise oyun veya uygulama neyse onu sunmak.Siz değerli takipçilerimize para hileli olarak sunup, oyunda sizi nelerin beklediğini anlatmaya başlamanın zamanı geldi.

nba-2k17-review-screen-2-0

Oyun mağazalarında 23,99 TL ücretli olan bu oyunu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

indir-1

(HİLELİ) NBA 2K17 v0.0.27 MOD APK İNDİR – 15MB

(HİLESİZ) NBA 2K17 v0.0.27 FULL APK İNDİR – 15MB

NBA 2K17 v0.0.27 SD DATA İNDİR – 2.4GB

KURULUMU

NBA 2K17 v0.0.27 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.t2ksports.nba2k17android” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

NBA 2K17 v0.0.27 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NBA 2K17 0.0.27 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda ilk maçtan sonra paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir ve durduruldu hatası verebilir.

UYARI : oyunu oynayabilmek için ortalamanın üstünde performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır aksi halde durduruldu hataları verebilir.

UYARI : Cihaz sürümünün minimum Android 4.3+ üzeri olması gereklidir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK