PAYLAŞ

Need for Speed No Limits APK

Need for Speed No Limits APK uygulaması sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Hız , adrenalin , öfke , mutluluk , tutku , zevk ….  ve karşımızda Gelmiş geçmiş bilgisayar ve telefonlarda en iyi araba simülasyon markası Need for Speed. Yıllar sektöründe liderliğini kimselere bırakmıyor. çıktığı günden itibaren büyük bir çıkış yakalayan Need for Speed markayı güçlendirmek adına yeni çıkarttığı bütün oyunlarda lider olmanın hakkını veriyor. yapmış olduğu bütün çalışmalarda kendini yenileyerek hayranlarının isteklerini adeta karşılarcasına oyunlara özellikler katıyor. gerek harita , gerek araç modifiyeleri , gerek gerçekçilikte kesinlikle araba sevenlerin hevesini karşılıyor.

Need for Speed No Limits Hack

Ve karşınızda Need for Speed No Limits ; oyunumuz her zaman ki gibi bir hikaye ile başlıyor  ama bizde bu hikayenin içerisindeyiz. karakterimiz bir yarışa hazırlanıyordur. start çizgisinde dört kişiyiz. ve geri sayımla gaza kökleyerek kalkış yapıyor. kıyasıya bi rekabetin içerisindeyken bi anda oyun kontrolü bize veriliyor. çok heycanlı. bizden yarışı birinci yani çizgiyi ilk geçenin biz olmasını istiyor. malesef çizgiyi bizden önce geçiyorlar. ama o da ne ! bi anda etrafımızı polisler çevirdi. helikopterin ışığı üzerimizde , polisler araçlarıyla etrafımızı çevirdi. bu anda oyun kontrolü bizden alıyor ve karakterimize veriyor. Need for Speed No Limits APK da karakterimiz usta bir şekilde etrafımızda ki polis ekiplerinin arasından gaza basarak pratik bi şekilde aralarından geçiyor. ve bütün şehir polisleri bizi yakalamak için amansız bir mücadele veriyor. oyun geliştirici ekipi bu zevki bize de taddırmak için kısa bi süreliğine kontrolü bize veriyor. polislerin arasından geçiyor , tümseklerden zıplayarak üstlerinden atlıyor ve oyun çok daha zevkli başlıyor. Need for Speed No Limits APK da kısa süre sonra oyun aracı karakterin kontrolüne bırakarak adeta polislerden nasıl atlatılır bak gör gibi ders veriyor. karakterimiz polislerden kurtuldukdan sonra garajımıza giriyoruz. http://mobilhile.com/?p=2846&preview=true

Need for Speed APK

Need for Speed No Limits APK polis ekipleri artık plakamızı biliyor , aracımızı da tanıdılar artık onunla sürüş yapamayız. zaten yarışı da kaybettik. kaybedenin arabasını vereceği yarışta , karakterimiz malesef Ford Mustang GT ‘i kaybediyor.şimdi sıfırdan başlama vakti. oyun bize yeni bir arabanın nasıl alınacağını, arabanın özelliklerini nasıl göreceğimizi oyun içi direktiflerle bize uygulatarak anlatiyor ve görmemizi sağlıyor.

Need for Speed No Limits Hile

Need for Speed No Limits APK uygulamasında yeni aracımızı aldıktan sonra karşımıza bir harita çıkıyor.bu haritada garajımızın nerde olduğunu, nerelerde yarışların olduğunu gösteren simgeler ve bunların görselleri mevcut. Need for Speed No Limits APK ayrıca ekranın üst kısmında garajımız, oyuncu profili,  duyurular, yapılan görevler, yapılacak görevler, ve yapılan görevlerden kazanılan paralarımız, altınlarımız ve benzin depomuz var. Need for Speed No Limits APK yarış yaptıkça azalan depomuzu hemen doldurmak için bizden fazla miktarda altın istemektedir.peki altınları bi anda nasıl fazla kazanabilir. işte bu sorunun cevap aşağıda ki Need for Speed No Limits APK paketinde buluyorsun. Need for Speed No Limits APK  paketini indirerek dilediğin kadar para , dilediğin kadar altın, altınlarla dolu olan kasandan da bolca benzin alıyorsun. ve tamda elin ısınmışken , canının yarış yapmasını istediği anda, evet bu sefer yarış benim dediğin anda benzin deponun boş olması tam bir hayal kırıklığı. bu hayal kırıklığını yaşamak istemiyorsan sende Need for Speed No Limits APK  uygulamasını indir ve yarışmaya devam et.

Need for Speed No Limits APK mod

Need for Speed No Limits APK da Yarıştıkca heyecanın ve hırsın arttığı bu oyunda rakiplerinin kasaları altınlarla doluyken seninkinin boş olması tam bir fiyasko. altta kalma ve onlara ne kadar iyi olduğunu kanıtla. unutma bu oyunda yarışçıları geçmek zannettiğinden çok daha zor. Need for Speed No Limits APK oyununda bazen arabanın gücü yetmicek. evet yanlış duymadın. arabanı modifiye etmek istiyeceksin. o da ne paran yok. işler daha da kötüye gidiyor. peki bu nasıl bir yeni araba yada para kazanabilirim. Need for Speed No Limits APK size bu konuda hizmet vermek için var. Durma sende Need for Speed No Limits APK  uygulamasını indir hayallerini gerçekleştir. Zevkini yansıtan bir araç yapmak artık çok daha kolay. hey bu arada bu sayfanın altına modifiye ettiğin aracını paylaşırsan mutlu oluruz. iyi eğlenceler. benzin depon dolu, aracın mükemmel olsun…

 

 

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK