PAYLAŞ

Netflix apk

Netflix-apk
Netflix-apk

Son yıllarda ortaya çıkan en iyi dizi-film izleme uygulamaları sıralamasında kısa sürede zirveye yerleşen ve uzunca yıllar da orada kalacakmış gibi duran netflix apk uygulaması, bizlere dizi izlemenin en kolay ve hızlı yolunu sunuyor. İçinde bulanan yüzlerce dizi ile artık hiç sıkılmadan evde de vakit geçirebileceksiniz. Bu uygulama sayesinde yeni çıkmış dizileri daha film sitelerine düşmeden hızlı ve güvenli bir şekilde izleyebilirsiniz. Son zamanlar da dünya çapında bir yükselişe geçen dizileri sizlere en hızlı şekilde ulaştıran uygulamamız da reklam bulunmaz ve sadece aylık olarak küçük meblağlar karışılığında siz de sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken ise Netflix apk uygulamasını indirmektir.

death note izle

death-note-izle
death-note-izle

Son zamanlar da anime seven insanların en sevdiği anime olan death note izle, kısa bir süre önce netflix apk tarafından beyaz perdeye taşındı. Kısa zamanda netflix apk sayesinde büyük gişe geliri elde etti. Bu ve buna benzer bir çok dizinin bulunduğu uygulamada sizde bir an önce yerinizi alıp dizi izlemenin verdiği büyük keyfe kendinizi bırakın. Netflix apk sayesinde daha önce dizi izlemeyi sevmeyenler bile kısa zamanda dizi izlemeye başlayacaktır.

Çağatay Ulusoy netflix

Çağatay-Ulusoy-netflix
Çağatay-Ulusoy-netflix

Bildiğiniz üzere ülkemizin en önde gelen erkek oyuncusu olan Çağatay Ulusoy’ da yakın bir zamanda netflix apk da bizlerin karşısında olacak. Konusu ve oyuncu kadroları daha belli olmadığı için ne netflix apk’dan nede Çağatay Ulusoy’dan açıklama henüz gelmedi ama dizinin çıkacağı kesinleşti. Konusu hakkında ufak tefek iddialar atıldı tabi ki ama sadece iddia olarak kaldı ve bu iddialar dizinin süper kahraman dizisi olacağı yönünde. Ülkemizi başarı ile temsil edeceğine inanıyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

ölmek için 13 sebep

ölmek-için-13-sebep
ölmek-için-13-sebep

Netflix in yakın zamanda çıkarmış olduğu ve çok büyük başarılar attığı ölmek için 13 sebep adlı dizi, bir anda herkesin izleme listelerine girmeyi başardı. İnsanların tüm bölümlerini neredeyse 3 gün içinde bitirdiği açıklayan netflix sorumlusu ‘biz bile ölmek için 13 sebep’ dizisinin bu kadar tutulacağını düşünmemiştik açıklamasını yaptı. Oyuncu kadrosunun tamamen yeni ve genç kişilerden oluşması ve farklı bir konu üzerine dizinin kurulması 7’den 70’e bütün insanların ilgisini çekmeyi başardı ve netflix apk’ ya büyük bir hasılat sağladı. Umarım bu hasılatlar yeni diziler için ön ayak olur. Başarılarının devamını dileriz…

stranger things 2 sezon

stranger-things-2-sezon
stranger-things-2-sezon

netflix in bir diğer başarısı ise Stranger things dizisidir. İlk sezonun bitmesi ile beraber binlerce kişinin netflix apk’ ya mesaj atarak stranger things 2 sezon un bir an önce gelmesi için baskı yapmıştır. Ama ilk sezonun yoğunluğu ve dar oyuncu kadrosunun yüzünden bu istekleri yerine getiremeyecekleri açıklandı. Diziyi izleyen herkesin söylediği ilk şey ise ‘ başladıktan sonra başından kalkmak mümkün değil’ oluyor. Bizde merakla stranger things 2 sezon ‘u sabırsızlıkla bekliyoruz…

narcos 3 sezon

narcos-3-sezon
narcos-3-sezon

Son zamanların en aksiyon dolu dizisi olarak görülen ve netflix apk tarafından piyasaya sürülen narcos dizisi, 1. ve 2. sezon olarak büyük bir başarı sağlamış ve narcos 3 sezon da da büyük bir başarı yakalayacağına olan inanç giderek yükseliyor. Dizinin konusu tahmin edildiği gibi Pablo Escobar’ın hayatıdır. netflix apk bizlere konuyu çok iyi anlatıyor ve bölüm bittiğin de akılda hiç soru işaret kalmıyor. Bu sayede ilk 2 sezonu başarı ile bitiren narcos dizisi için insanlar narcos 3 sezon da aynı olacağı görüşündedir.

 

Hemen indir.

 

 

Sıradaki konu: >  World War Heroes Hileleri

 

 

Sitemizde ki diğer oyunlar için: >  Tıklayın

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK