PAYLAŞ

Nitro Nation Drag Racing

Nitro Nation Drag Racing
Nitro Nation Drag Racing

Nitro Nation Drag Racing game play

Nitro Nation Drag Racing bizleri sokak yarışlarının heyecanlı dünyasına götürüyor. Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz ve Nissan gibi dünyaca ünlü arabaların pek çok modelinden istediğimizi seçerek yarışlara katılıyoruz. Arabalarımız üzerinde çeşitli yükseltmeler yaparak daha güçlü ve daha hızlı bir araç haline getirebiliyoruz. 100′ den fazla arabada renk, jant, spoiler ve tamponlarda istediğimiz değişiklikleri yaparak nasıl görüneceklerine karar verebiliyoruz. Çevrim dışı modda pek çok görevi eğlenerek yapabildiğimiz gibi çevrim içi modda da arkadaşlarımız ve diğer oyuncularla birbirinden zorlu mücadelelere katılabiliyoruz. Dilerseniz sitemizden ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Nitro Nation Drag Racing android

Nitro Nation Drag Racing-android
Nitro Nation Drag Racing-android

Nitro Nation Drag Racing android platforma geldiğin de zaten çok fazla yarış oyunlarının olduğu platformda kendisine yer edinemeyecek diye düşünenler çok oldu ama farklı oyun yapısı ve kontrol farklılığı nedeniyle kısa zamanda kendisini kullanıcılara sevdirdi ve çevirim dışı yarış oyunları listesin de ilk 5 de bulunuyor ve ilk 3 için de sürekli bir girişimi var. Play store’ da yarış oyunları kategorisin de arama yapıldığın da ilk sayfa da yer alan ve kendisini sürekli güncelleyerek her daim hazır olan oyuna kısa zamanda bu kadar yükselmesi de pek öngörülmeyen bir durum değildi. İlk çıktığı gün indirip oynayan birisi olarak gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Gerek kontroller gerekse grafikleri bakımında oldukça yeterli olan oyunu, en azından denememek için hiç bir olumsuz düşüncem yoktur. Siz de oynamak istiyorsanız eğer indirmek linkini aşağıda bulabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.

Nitro nation drag racing cars

Nitro nation drag racing cars yani arabalar. Oyunda gerçek arabalardan bire bir aynı olacak şekilde dizayn edilmiş. Oyunda birbirinden farklı 100′ den fazla araba var ve bunların bir kaçı şunlardır;
Alfa Romeo 8C
Aston Martin One-77
Audi R8
BMW M6
Bugatti Veyron
Dodge Challenger
Dodge SRT-4
Ferrari 599 GTB Fiorano
Ferrari Enzo
Ford Mustang
Hennessey Venom GT
Lamborghini GallardoLP570-4 Superleggera
Pagani Zonda R
Toyota Supra
Subaru Impreza P1

 

Nitro Nation Drag Racing apk

siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını NaturalMotionGames stüdyosunun üstlendiği araba yarışı oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mobil platformun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrol ettiğiniz araba ile bulunduğunuz bölüm içinde rakibiniz ile birebir yarışarak bitiş çizgisine ondan önce varmaktır. Oyun’da tek yapmanız gereken aracı tam zamanında kaldırıp doğru anda vites artırmaktır. Onlarca lisanslı araç, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Oyun play store’ de 2.083.000’den fazla indirilmiştir.

Nitro nation drag racing hack

Nitro nation drag racing hack yoktur, var diyen de yalan söylemiş olur. Çevrim dışı olmasına rağmen hile,hack tarzı kötü yazılım programlara karşı koruması tam olan oyun da hile yapmaya teşebbüs eden oyunculara dahi acımıyor ve direk oyundan uzaklaştırıyor. ‘Peki nasıl anlayacaklar?’ diyorsanız eğer. Hile yapmak için oyunun ana klasörüne girmeniz gerekiyor ve bu klasör de değiştirme yada ayarlama yaptığınız an anlaşılıyor ve direk uzaklaştırılıyorsunuz. Bizden demesi zaten çevrim dışı olan bir oyun için hile kullanmak vakit kaybından başka bir şey değildir. Temiz ve eğlenceli bir oyun için şimdiden oynayan herkese iyi oyunlar dileriz. İndirme linkini aşağıda bulabilirsiniz.

 

Oyunu indirmek için tıklayın

 

 

Sıradaki oyun için tıklayın

 

 

Sitemizdeki diğer oyunlar için tıklayın

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK