Nonstop Chuck Norris oyununun android hileli apk indirip Nonstop Chuck Norris hileli mod ile oynayabilirsiniz. Nonstop Chuck Norris Hile indir

Nonstop Chuck Norris Nasıl Hile Yapılır

Nonstop Chuck Norris, ‘ilk bakışta öyle görünmese de, sizi Chuck Norris’den başkasının yerine koymayan, bir ‘idle RPG’dir. Siz ve ikonik karakteriniz mahalle mahalle gezerek gangsterlerin popolarına tekmeyi basarsınız! Neyse ki, Amerikan kahramanınız farklı silah türlerine erişebilir.
Nonstop Chuck Norris’deki rolünüz, karakterinizin özel becerilerini kontrol etmek ve yeni silahlar ve zırhlar satın almak. Gangsterleri alt ettikten sonra, yeni yelekler, yeni bandanalar ve tabi ki silah gibi donanımları yükseltmek için kullanabileceğiniz altınları kazanacaksınız.
Nonstop Chuck Norris’in diğer benzer oyunlara kıyasla en büyük avantajı, klasik “idle RPG” formatını gizleyerek daha aktif ve dinamik görünmesini sağlamak, tıpkı Nonstop Knight’ta olduğu gibi. Ekrana dokunmadan yarım düzine mahalleyi temizleyebilir, düşmanlarınızı yok ederken sadece Chuck’ı izleyebilirsiniz.
Nonstop Chuck Norris, harika bir aksiyon filmi kahramanı ile heyecan verici bir maceraya çıkmanıza izin veren eğlenceli bir oyundur. Ayrıca, oyunun görselleri eğlenceye katkıda bulunan çizgi filmlere benzer.