Noob vs Pro oyununun android hileli apk indirip Noob vs Pro hileli mod ile oynayabilirsiniz. Noob vs Pro Hile indir

Noob vs Pro Nasıl Hile Yapılır

Noob vs Pro, iki karakterle çeşitli senaryolarda yarıştığınız bir aksiyon ve macera oyunudur. 8 bitlik bir grafik stiliyle, tonlarca mavi elma topladığınız heyecan verici maceralar için seviyelerin her birine dalabilirsiniz.
Noob vs Pro’daki amaç göründüğü kadar kolay değildir. Kötü Hacker, sizden önce ödülleri almaya çalışır. Bu yüzden her senaryoda adım adım ilerleyerek tuzakları yok etmeniz gerekir.
Ayrıca Noob ve Pro’yu sağlıklı ve güçlü tutmak istiyorsanız yok etmeniz gereken tonlarca düşman mevcut. Oynanışı oldukça basit: tek yapmanız gereken ileri veya geri gitmek için oka dokunmak veya saldırmak için kılıç simgesine dokunmak. Ayrıca zıplayabilmeniz için yukarıyı gösteren bir ok da yer alır.
Noob vs Pro’nun bir diğer harika bir özelliği de, iki oyuncunun her birinin aynı Android akıllı telefonda aynı anda oynayan bir karakteri kontrol ettiği bir oyun modu olmasıdır. Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz için bu mod oyunu çok daha heyecanlı hale getiriyor.
Noob vs Pro, bu iki karakterin senaryolara dağılmış ödülleri toplamasına yardımcı olurken çok eğleneceğiniz eğlenceli bir oyundur. Kötü Hacker geleceğinizi biliyor, bu yüzden tüm ödülleri ondan önce almak istiyorsanız hızlı hareket etmeniz gerekecek.