Olympus Rising oyununun android hileli apk indirip Olympus Rising hileli mod ile oynayabilirsiniz. Olympus Rising Hile indir

Olympus Rising Nasıl Hile Yapılır

Olympus Rising; hidras, minotaur ve diğer inanılmaz varlıklar da dahil olmak üzere Yunan mitolojisindeki tanrıların ve canavarların gazabıyla karşı karşıya kalan efsanevi kahramanları oynadığınız bir aksiyon oyunudur.
Olympus Rising oyununda oyun ortamında özgürce hareket edebilen bir kahramanı canlandırırsınız. Ekranın sol alt köşesinde askerleri savaş desteği için çağırmak amacıyla tuşlar bulacaksınız ve sağ alt köşedeki tuşlar da yıkıcı özel yetenekleri etkinleştirmek için kullanabilirsiniz.
Görevler arasında, şehrinizi farklı binalar inşa ederek yönetebilirsiniz. Bunlar da kaynak ve yeni tip askerler toplamanızı sağlar. İlk başta sadece mızraklı süvarileri toplayabilirken, yakında okçular ve elit birlikleri de bulacaksınız.
Olympus Rising, iyi geliştirilmiş mekaniği, eğlenceli bir oynanışı ve muhteşem grafikleri olan bir aksiyon oyunudur. Aslında, grafikleri o kadar iyidir ki, oldukça güçlü bir Android’iniz yoksa biraz gecikme yaşayabilirsiniz.