Once Upon a Tower oyununun android hileli apk indirip Once Upon a Tower hileli mod ile oynayabilirsiniz. Once Upon a Tower Hile indir

Once Upon a Tower Nasıl Hile Yapılır

Once Upon a Tower, bir Kule üzerinde bir ejderha tarafından alıkoyulan bir prensesi oynadığınız bir aksiyon platformudur. Kahramanınız dışarı çıkmak için çaresizdir, fakat neyse ki hapishanenin tabanını yok etmek için büyük bir savaş çekicine sahiptir.
Çekiçle vurmak için parmağınızı kaydırın. Yere vurmak için aşağı doğru hızlıca kaydırın ve prensesin ayaklarının altındaki tuğlayı kırın ve aşağıdan yere inin. Ayrıca, her iki taraftaki veya üstünüzdeki blokları da kırabilirsiniz. Ve elbette, yolunuza çıkan herhangi bir düşmanı vurmak için çekiç kullanabilirsiniz.
Cesur kaçış girişimi sırasında çok fazla tehlikeyle karşı karşıya kalacaksınız. Normal canavarlar bazı şeyleri zorlaştırırlar, ama eğer yeterince hızlı ve becerikliyseniz çekicinizin hızlı bir şekilde üflenmesiyle imha edilebilir. Ama başka tehlikeler de var. Başak tuzaklarından, bombalardan ve hatta ejderhadan kurtulmak zorundasın.
Once Upon a Tower, kulede kilitli kalan prenses klişesine müthiş bir dönüş yapan çok eğlenceli bir oyun. Ayrıca oyunun grafikleri muhteşemdir ve kahramanınız için kıyafetlerin veya yükseltmeler gibi tonlarca eşyanın kilidini de açabilirsiniz.