OneShot OneKill oyununun android hileli apk indirip OneShot OneKill hileli mod ile oynayabilirsiniz. OneShot OneKill Hile indir

OneShot OneKill Nasıl Hile Yapılır

OneShot OneKill, oyuncuların her biri sekiz askere kadar iki takım halinde organize edilebildiği çevrimiçi bir FPS’dir. Ana oyun modu diğer oyunculara karşı Team Deathmatch olsa da, ayarlardan herhangi birinde botlara karşı solo pratik yapabilirsiniz.
OneShot OneKill’in rekabette gerçekten parladığı alanlardan biri, çeşitli kontrol sistemleri. Oyuncular sanal bir düğmeye (klasik mod) dokunarak atış yapabilir veya aynı anda iki parmağınızla dokunmayı veya çift dokunmayı seçebilirler. Ayrıca tüm kontrollerin düzeni tamamen özelleştirilebilir.
Herhangi bir iyi çevrimiçi FPS’de olduğu gibi, OneShot OneKill, farklı ortamlar ve çok çeşitli silahlar sunuyor. Farklı saldırı silahları, keskin nişancı tüfekleri, tabancalar ve hatta bir bıçak kullanabilirsiniz. Oynamaya başlamadan önce paralı askerinizi tam istediğiniz gibi görünmesini sağlayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.
OneShot OneKill, çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı düzgün bir şekilde büyüleyici atışlarda rekabet etmenizi sağlayan olağanüstü bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Her şeyden önemlisi, oyunun muhteşem grafikleri var.