PAYLAŞ

  Online Soccer Manager APK / HİLE / AFK indir

Tuttuğun takımı yada favori takımını mı yönetmek istiyorsun? Online Soccer Manager sana bu fırsatı sunuyor.
Kısa zamanda yükselip kupalar kaldırmak istiyorsan eğer yapman gereken tek şey Online Soccer Manager APK
hilesini indirmek. Online Soccer Manager APK hile’sini indirip yüksek kalite oyuncular aldıktan sonra arkadaşlarını
rahatlıkla geride bırakabilir ve sezonu 2 kupayla bitirebilirsin. Bunun için yapman gereken tek şey ise Online Soccer
Manager APK hilesini indirmek.

Online Soccer Manager APK indir

Online Soccer Manager APK hile​si size oyuncularınızı daha hızlı geliştirmenize de yardımcı olacaktır. Online Soccer Manager APK hilesi sayesinde sevdiğiniz oyuncuların güçlerini daha hızlı yükseltebilirsiniz.

Mod Online Soccer Manager

Antrenmanın bitmesi için gereken süreyi beklemeden direk Online Soccer Manager APK hile​ ile elde
ettiğiniz tokenler ile direk bitirebilir ve oyuncunuzu maça hazır duruma getirmiş olursunuz.

APK

Online Soccer Manager APK hile​ ile Stadınızı, Tribünlerinizi ve Antrenman sahalarınızı hızlı geliştirerek
maçlarda daha avantajlı olabilirsiniz. Online Soccer Manager APK hile​ ile elde edeceğiniz tokenlerle süre beklemeden bitirebilir ve maçlarda daha güçlü olabilirsiniz.

Download Online Soccer Manager

Online Soccer Manager APK hile ile paranızın yetmediği oyuncuları bile rahatlıkla alabilir ve takımınızı
rakip takımlara karşı çok daha güçlü bir duruma getirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Online Soccer
Manager APK hilesini indirmek.

Online Soccer Manager APK

Online Soccer Manager APK hilesini kullanarak elde ettiğiniz tokenler ile Transfer listesinde gördüğünüz an paranız
olmasa bile almanız gerek oyuncuların listesi; *Hakim Ziyech (Ajax)
*George Efrem (Apoel)
* Ron Vlaar (Az)
*Iago Aspas (Celta Vigo)
*Thomas Buffel (Genk)
*Fedor Smolov (Krasnodar)
*Seba (Olympiacos)
*Leo Matos (Paok)
*Nabil Bentaleb (Schalke)
*Fred (Shaktar Donetsk)
*Giuliano (Fenerbahçe)
Online Soccer Manager APK hilesini kullanarak bu oyuncularını gördüğünüz an paranız olmasa bile alabilir ve takımınızı daha güçlü bir duruma getirebilirsiniz.
Online Soccer Manager oyunu Gamebasics BV tarafından satışa sürülen eğlenceli menajerlik oyunudur. Online Soccer Manager ios’da 9.0 veya üst sürümlerinde oynanabilmektedir. İphone, ipad, ve ipod touch cihazlarında da uyumluluk sağlamaktadır. ve tabi ki androidlerde geniş kitleye hitap etmektedir.
Online Soccer Manager standart bir oyun boyutunda olup telefonunuzda fazla bir alan kaplamamaktadir. Online Soccer Manager 115MB büyüklüğündedir.
Online Soccer Manager uygulaması dünya çapında menajerlik yapmaya hevesli insanlara ev sahipliği yapmaktadır. Her ülkeden gelen menajerler oyuna farklı tekniklikler katabilir. Online Soccer Manager uygulaması bunu da düşünerek 19 farklı dil seçeneği ile hizmet vermektedir.
Online Soccer Manager uygulamasında nedenini bilmediğim yaş sınırı ilkesi vardır. Uygulamada yaş sınırı 4 veya 4 yaşını geçkin kişiler sahne alabilecek.
Online Soccer Manager uygulaması online oyunların hemen hemen hepsinde var olan uygulama içi satın alımlarda mevcuttur.
Online Soccer Manager uygulaması 5 üzerinden 4.7’lik bir beğeni derecesine sahiptir. Bu değerlendirmelerden anlaşıldığı kadarıyla uygulama menajer olmaya hevesli kişileri fazlasıyla memnun bırakmış.
Online Soccer Manager uygulaması yapımcıları , geliştiricileri oyundaki hataları düzeltmekte çok hızlılar. Online Soccer Manager uygulaması en son 4.2.9 sürümüyle güncellenmiştir. Bununla beraber şu ana kadar 25 güncelleme sürümü ile kullanıcılarını memnun etmeye devam etmektedir.
Online Soccer Manager uygulamasını indirme işlemini başarıyla gerçekleştirdikten sonra telefonunuzdan uygulamayı açarak menajerlik dünyasıına adım atmaya başlayabilirsiniz. Online Soccer Manager oyunu açıldığında karşımıza kullanım şartları sözleşmesi gelmektedir. bu sözleşmeyi kabul edip etmemek sizin elinizde. kabul etmediğiniz takdirde menajer olmaya rüyanız başlamadan bitebilir. eğer sözleşmeyi kabul ederseniz oyuna giriş için ilk basamağı atlatmış olursunuz.
Online Soccer Manager uygulamasında oyuna ait ilk ekran da size tavsiye edilen ülkeler ve Avrupa Asya Afrika Amerika ülkelerini göreceksiniz. Bu Bölümden sonrası artık size ait. Hayallerini gerçekleştir ve istediğin takımın menajeri ol. unutma ki rakiplerin de senin gibi çok güçlü. onlarla taktiksel olarak savaşmaya hemen başla. ve asla kendini geliştirmekten vazgeçme. hadi daha ne duruyorsun ! sporcuların seni bekliyor. oyunda hileye başvurmak isteyeceksin. sakın kendini kötü hissetme senin gibi birçok menajer oyunda işlerini hızlandırmak için bu duruma başvuruyor. Aşağıda istediğin bütün hileler mevcut. indir yükle kaldığın yerden devam et. Başarılar !

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK