PAYLAŞ

Overtake Traffic Racing oyunu harika grafiklere sahip olan bu oyunda birçok son model yarışa arabalarını yönlendirecek ve trafiğin yoğun olduğu bölgelerde sürüşe çıkacaksınız. Overtake Traffic Racing oyununda araçlara çarpmamaya çalışacak ve gerçek sürüş keyfini yaşayacaksınız.

overtake-traffic-racing-hileli-apk

 

Traffic Racer ve benzerindeki oyunlarda trafikte makas atmaya fazlasıyla alışmıştık ancak bu oyun seviyeyi çok yukarılara taşıyor.

indir

 

Overtake Traffic Racing oyununun her bölümünde şehrin farklı noktalarında görevler veriliyor. Bazı görevler mesafe ulaşma, bazısı zamana karşı yarışma gibi değişebiliyor.

 

1477948380_overtake-traffic-racing-ekran-goruntusu-4

 

Oyunu direk aracın içinden sürücü gözünden oynayabiliyorsunuz. Yeni arabalar alabiliyorsunuz ve aldığınız arabaların tüm özelliklerini geliştirme imkanınız bulunuyor. Oyunda motor sesleri gayet iyi bir şekilde yansıtılmış ve grafikler de tatmin edici düzeyde.

1477917733_screenshot_2016-10-31-15-40-16-086_com-wonil-overtake

Farklı modlarda yarışacağınız oyunda rakiplerinizi sollayarak ilerleyecek ve akrobasi hareketler yapacaksınız. Aşağıdaki linklerden Overtake Traffic Racing’i para hileli olarak indirerek oyundaki en iyi aracı alabilir ve pistlerin en iyi yarışçısı olabilirsiniz.Bol eğlenceler…

 

Overtake Traffic Racing v1.02 MOD APK İNDİR – 96MB

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK