PAYLAŞ

Android park oyunlarını seviyorsanız bu oyunu hemen deneyin. Seçtiğiniz aracınız ile şehirde dolaşıp aracınızı park yerine ulaştıracak ve hasarsız bir şekilde aracınızı park ediceksiniz. Hiç bir araca veya başka bir yere çarpmadan süreye karşı yarışacağınız oyunda aracınızı tam park edip bir sonraki seviyeye geçebileceksiniz.

park_symbian1_10454

Her seviyede daha da zorlaşan bu oyunu aşağıdaki linklerimizden indirerek aracınızı zorlu trafikte belirlenen noktaya en iyi şekilde park edin. Parking Mania oyunun yeni ve güncel versiyonu cıkmışdır aşagıdaki vermiş olduğumuz linkten gerekli olan oyun modunu kurup oynayabilirsiniz.

parking-mania

 

Parking Manide diğer Android araba park etme oyunlarından birçok özelliği bulunmakta size verilen park görevlerini yerini getirirmen gereken alanlarda akan trafikte bulunabiliyor ve bonus olarak objeleride alabiliyorsunuz.

indir

Grafik kalitesiyle öne öne çıkan oyunda birçok sahne yer alıyor. Kalabalık araçlarla dolu bir park alanı ya da bir yol kenarına park etmeniz gerekebiliyor. Kamera olaraksa tepeden görünüm tercih ediliyor.Oyunda aracınız sürekli değişmekte kullanacağınız aracın direksiyonu hem dokunmatik hemde sensör ile kullanabilirsiniz ileri ve geri ise ekranın sağ tarafından kontrol ediyorsunuz.Bol eğlenceler…

mzl-gjasqahw-480x480-75

Parking Mania 2 v1.0.1357 MOD APK İNDİR – 89MB

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK