Pearl’s Peril oyununun android hileli apk indirip Pearl’s Peril hileli mod ile oynayabilirsiniz. Pearl’s Peril Hile indir

Pearl’s Peril Nasıl Hile Yapılır

Gizli nesne oyunlarını seviyorsanız, Pearl’s Peril kendinizi para ve servetle parçalanmış bir ailenin hikayesine kaptırdığınız çok eğlenceli bir meydan okumaya sebep olur. Bunu, babası şüpheli koşullar altında ölen genç aile mirasçısı açısından deneyimliyorsunuz. Gizemi çözebilecek misiniz?
Buradaki oyun kurgusu, bunun gibi diğer uygulamalarla benzerdir: çok sayıda nesne içeren bir ekranla karşılaşıyorsunuz. Amacınız, ekranın altında listelenen nesneleri bulmaktır. Bir nesneyi bulduktan sonra listeden kaybolması için ona dokunun, sonra gizemi çözmeye devam edin. Bulduğunuz her nesne, soruşturmanıza devam etmenize ve babanız ve ölümü hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz yeni odaların veya şehirlerin kilidini açmanıza yardımcı olacaktır.
Pearl’s Peril’de kendi şehriniz de var ve geliştirmek için çok zekice davranmalısınız, böylece sizi bekleyen tüm zorluklarla yüzleşebilirsiniz. Etki alın ve tüm hayatınızın en büyük gizemini çözmek için takip edin: Babanızı kim öldürdü?