PAYLAŞ

Pes 17, Konami Stüdyo tarafından şu ana kadar çıkarılmış en iyi PES sürümü. Grafik ve hareket açısından eşsiz değişiklikler içeren Pes 17, bu güncelleme ile birlikte yeniden en iyi futbol oyunu olma ünvanını eline aldı. Fifa ile sürekli yarış içerisinde olan Pes, birçok oyuncu tarafından en çok tercih edilen futbol oyunu.

Bu güne kadar futbol oyunlarının büyük bir kısmında yaşadığımız en büyük sorunlardan birisi Türkçe dil desteğinin olmamasıydı. Genel olarak ortalama 5-6 dünya diline yer veren bu oyunlar, Türkiye’ye yer vermeyi her zaman ihmal ediyor. Ayrıca Türk ligleri ve Türk takımları da Pes 17’de yer almıyor. Bazı Türk oyuncularının da, oynadıkları takımdan dolayı bu oyunda yer aldığını söylemek mümkün.

Pes 17 Türkçe yama işlemleri ile uğraşan Türk uzmanlar da, bu tür sorunları her zaman önemsediği için oyunun çıkarıldığı ilk andan itibaren yama çalışmalarını hızlı bir şekilde başlatıyor. Kısa bir süre içerisinde yoğun çalışmalar ile birlikte hazırlanan yamalar ise çeşitli platformlar aracılığıyla kullanıcılara ulaştırılıyor.

Sizle paylaştığımız yamayı alıp doğru bir şekilde gerekli yere kurduktan sonra yama kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Kurulumu tamamladığınız andan itibaren oyuna giriş yaparak Türkçe seçeneklere sahip Pes 17 oyununu oynayabilirsiniz. Güncelleme ile birlikte Spor Toto Süper Lig, PTT 1.Lig gibi başlı Türk ligleri ve takımları oyunda yer almaya başlayacaktır. Türkçe spiker yaması ise unutulmamalı ki oyuna zevk katan naçizane eklemelerden birisi. Sağolsun arkadaşlar hakkını vererek seslendirmişler yine. Eski oyunlarda ki gibi zaman-ses farkını biz göremedik, temiz işçilik.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK