PAYLAŞ

PES 2017, Pro Evolution Soccer 17 Türkçe Full indir

Pro Evolution Soccer 2017 yani PES 17 olarak bildiğimiz tüm zamanların en çok oynanan Playstation oyunu olan bu güzel yapımı ilk kez bizden indirin diye güzel bir konu ile sunmak istedik. 1996’dan sonra doğan gençlerimizin PS 1 ile imtihanlarını hatırlarız. O zamanlar için daha iyi bir oyun platformunun olabileceğini hayal dedi edemezdik, PES 1,2,3,4,5,6 ve özellikle 7 unutulmazdır. Çünkü PES 7 Türkçe spikere sahipti ve Türk ligi mevcuttu. Oyun yıllar sonra bilgisayar oyunu platformuna geçti, ve buda oldukça tutuldu. Çünkü herkes PS’den zevk almıyordu. Bu oyunumuzda PC versiyonu olacak.

PES 17 indir seçeneğini kullanmadan önce size oyunda gerçekleşen değişim ve gelişmelerden bahsedeceğim. Oyunda grafikler inanılmaz, önce ki oyundan alınan olumsuz yorumlardan dolayı olacak ki, grafikler üzerinde gerçekten uğraşılmış. Zira Fifa 17 gibi bir rakip varken bu yapılmazsa tüm emekler heba olabilir. Çünkü oyuncuların yorumları diğer kullanıcıları oldukça etkiliyor gerek ön yargı gerek oyun akışı için hatrı sayılır etki bırakıyor. Çünkü ilk yorum her zaman en etkili olandır.

PES 2017 Torrent

PES 2017 indir butonunu aşağıya ekliyorum, bunu yabancı kaynaklı çok popüler bir siteden edindim. Kendim kurdum oynadım, tabiki pro sürüm çıkana kadar oldukça iş görecektir. PES 17 full torrent indir seçeneği dahi ekleyeceğiz, tek yapmanız gereken aşağıda ki dosyayı indirmek ve PC’ye kurmak. Sonrasında indirdiğiniz arayüz size oyunu otomatik yükleyecektir.

Bunlarda oyunun afiş fotoğraflarından bazıları;

Pes 17 gerçek anlamda grafikler açısından benzersiz bir yapıt olmuş, Konami’yi tebrik ederiz. Japonlar bu işi biliyor abicim 🙂 İndirme linkini aşağıya ekliyorum.

PES 17 Nasıl Yüklenir, Kurulur?

Öncelikle aşağıda ki butona tıklayarak Konami’nin indirme arayüzünü indiriyoruz. Kurulum bittikten sonra çalıştırıyoruz ve otomatik olarak oyunu indirmesini seyrediyoruz. Crack dosyası klasörün içinde ki “crack_01” isimli dosyada yer alıyor. Zip’ler herhangi bir şekilde şifreli değildir. Ortalam 30 dk’da kurup oyuna başlayabilirsiniz. Yada derseniz ki ben direk indirip kendim kurmakla uğraşacağım, o zaman butonun altında ki linke tıklayıp manuel PES 17 indir seçeneğini kullanın. Hepsi bu kadar. İyi oyunlar!

İndirme Linkleri

PES 2017 Full Türkçe indir

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK