Pico Tanks oyununun android hileli apk indirip Pico Tanks hileli mod ile oynayabilirsiniz. Pico Tanks Hile indir

Pico Tanks Nasıl Hile Yapılır

Pico Tanks, üç tanktan oluşan iki takımın heyecan verici iki dakikalık savaşlarda karşılaştığı çok oyunculu bir aksiyon strateji oyunudur. Oyuna bağlı olarak, bayrağı ele geçirmeniz, kargoları üssünüze taşımanız veya mümkün olduğunca çok sayıda düşmanı öldürmeniz gerekebilir.
Pico Tanks’ın süper basit kontrolleri mevcut. Sadece tankınızı kontrol etmek için sol başparmağınızı, nişan alma ve ateş etme hakkınızı kullanın. Elle nişan alıp ateş edebiliyor olsanız da, en yakın düşmana otomatik olarak nişan almak ve ateş etmek için bir tuşa dokunabilirsiniz. Bunun da ötesinde, ekranın sağ tarafında özel yeteneğinizi etkinleştiren bir tuş da yer alır.
Savaşlar arasında yeni tankların kilidini açabilir veya sahip olduğunuz tankları kişiselleştirebilirsiniz. Oyuna sadece bir mavi tankla başlasanız da, savaşları kazanıp seviye atladıkça her türlü ek tankın, parçanın ve rengin kilidini açabilirsiniz.
Pico Tanks, heyecan verici iki dakikalık oyunlar, harika grafikler ve her türlü oyun modu, tank, silah ve seçim yapabileceğiniz haritalar sunan mükemmel çok oyunculu bir aksiyon oyunudur.