Anasayfa / Android Uygulamalar / PicsArt Photo Studio indir

PicsArt Photo Studio indir

PicsArt Photo Studio indir

PicsArt apk

Sitemizde PicsArt Photo Studio indir uygulamasını indirme seçenekleri ile indirin ve uygulamaya ulaşın. Arkadaşlarınızla keyifli ve eğlenceli geçirdiğiniz vakitleri kaydetmek hiç bu kadar kolay ve basit olmamıştır. PicsArt Photo Studio indir uygulamasını kullanmayan arkadaşlarınız kaldıysa hemen onları da çağırın ve bu keyifli ve eğlenceli uygulamadan ücretsiz yararlansınlar. Durma PicsArt Photo Studio indir linkine tıkla ve uygulamayı indirmeye başla.Yoksa PicsArt Photo Studio indir uygulamasını daha indirmedin mi ? Aşağıya PicsArt Photo Studio indir uygulamasını indirmen için link bıraktık. İndir ve hemen PicsArt Photo Studio indir uygulamasını kullanmaya başla . PicsArt Photo Studio indir uygulamasını kullan ve aşağıya bir yorum da sen bırak. Haydi durma sende PicsArt Photo Studio indir uygulamasını indir ve bize katıl.

 • 100 milyondan fazla indirme ile PicsArt Photo Studio  , mobil cihazlara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullanımı basit ve filtreleri ile diğer uygulamaların önüne geçerek listenin en üst sıralarında kendisine yer edinmiş mükemmel bir uygulama.
 • PicsArt’ı indirip mobil cihazınıza  yükleyerek uygulamadaki tüm araçları kullanma keyfine başlayın.


PicsArt’ da neler var ?

 • Efektler , kolaj yapıcı ,ücretsiz resim kütüphanesi , kullanıcılar tarafından yapılmış ve geliştirilmiş milyonlarca çıkartma ve çizim araçları kullanarak uygulamanın keyfini çıkartın.
 • PicsArt ; güzel resimler oluşturmanıza , yeni teknikler yaratmaya, resimleri düzenlemeye, harika kolaj çalışmalarınıza ve memes’lere dönüşüptürüp arkadaşlarınız ile keyifli vakit geçirmeye imkan sağlamaktadır

ÜCRETSİZ

 • Çizim araçları , kolaj yapıcı ,Kamera , fotoğraf editörü ve çok daha fazlasını içeren PicsArt hepsi bir arada paketiyle ücretsiz.
 • Harika düzenlediğiniz  Facebook , Twitter , İnstagram da fotoğraflarınızı #picsart etiketiyle paylaşın ve favori seçtiklerini kendi sayfalarında yayınlasınlar !!!

PicsArt indir

 

 • Güçlü fotoğraf editörü  yüzlerce güzel özelliğe sahip Picart müthiş resimler oluşturmanı için gerekli olan her bir şeye sahiptir.
 • İstediğiniz ayarlamaları yapabilirsiniz ve resminizin sadece bir kısmına uygulamak için bir çok araç bulunmaktadır.
 • PicsArt resimlerinize yazı eklemek ve metin kaplamaları oluşturmak için binlerce yazı tipi bulundurmaktadır.
 • Şeffaflığı ayarlayabilir ve buna bağlı katmanları kullanarak iki fotoğraf montajı yapabilirsiniz.
 • Kendi resimlerinize , arkadaşlarınızın resimlerine veya kütüphanedeki resimleri dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

  photoshop indir

Müthiş Çıkartmalar Küçük Resimler kesme aracı ile herkesin kullanabileceği özel çıkartmalar oluşturmanızı ve paylaşmanızı sağlar.uygulama şimdiden milyonlarca özel ÜCRETSİZ çıkartma ve küçük resimler bulunmaktadır. Hepside arkadaşlarınızla paylaşma ve resimlerde kullanmanız için hazır.
YARATICI KOLAJLAR VE KILAVUZLAR kolaj yapıcısı aracı size 100’lerce şablon sunmaktadır ve PicsArt topluluğu her gün arka plan için kullanabileceğiniz yeni resimler yüklemektedir. PicsArts örnek olarak bakabilceğiniz örnek resimler bulundurarak sizlere kılavuzluk da etmektedir. Bu örnek resimleri düzenleye de imkan vermektedir.

 uygulama apk

 


Alternatif indirme linki:
Facebook Grubumuza Katılmak için TIKLA, Kurulum için Yardım Al, Paylaşımları Takip Et ve Kazan!

Hakkımızda Bedava internet

İlginizi Çekebilir

Photo Lab Picture Editor APK

Photo Lab Picture Editor APK uygulaması siz kullanıcılara mükemmel efektler yapmanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz şekil …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir