Pixelmon Hunter oyununun android hileli apk indirip Pixelmon Hunter hileli mod ile oynayabilirsiniz. Pixelmon Hunter Hile indir

Pixelmon Hunter Nasıl Hile Yapılır

Pixelmon Hunter, geleneksel üçüncü şahıs nişancı oyununu Minecraft’tan ilham alan grafiklerle ve Pokemon’dan ilham alan yaratıklarla birleştiren çok oyunculu bir aksiyon oyunudur.
Oynamaya başlamadan önce 30’dan fazla farklı görünüm ve bir sürü yaratık arasından seçim yapabilirsiniz. Kaplamalardan bazıları diğer tanınmış oyunlardan karakterler: Assassin’s Creed, Far Cry, Dark Souls, Bioshock, Mortal Kombat, vb.
Pixelmon Hunter’da, çevrimiçi olarak veya AI kontrollü düşmanlara karşı kendi başınıza oynayabilirsiniz. Hangi oyun modunu seçerseniz seçin, oyun her zaman aynıdır: Karakterinizi hareket ettirmek için soldaki kontrolleri ve saldırmak, silahları değiştirmek ve atlamak için sağdaki düğmeleri kullanın.
Dinamik savaşlar genellikle yaklaşık beş dakika sürer. Dövüşten sonra en çok öldüren oyuncu kazanır. Elbette kazanmak için farklı senaryoların sunduğu her şeyden yararlanmanız gerekir.
Pixelmon Hunter, klasik Android Pixel Gun 3D’ye çok benzeyen çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Temel fark yaratıkların seçimidir, savaşırken yardımcı olmak için kullanılabilecek bir tür Pokemon.