Anasayfa / Android Uygulamalar / Pixlr indir apk app

Pixlr indir apk app

Pixlr indir apk app

 Pixlr apk

Sitemizde Pixlr indir apk app uygulamasını indirme seçenekleri ile indirin ve uygulamaya ulaşın. Arkadaşlarınızla keyifli ve eğlenceli geçirdiğiniz vakitleri kaydetmek hiç bu kadar kolay ve basit olmamıştır. Pixlr indir apk app uygulamasını kullanmayan arkadaşlarınız kaldıysa hemen onları da çağırın ve bu keyifli ve eğlenceli uygulamadan ücretsiz yararlansınlar. Durma Pixlr indir apk app linkine tıkla ve uygulamayı indirmeye başla.Yoksa Pixlr indir apk app uygulamasını daha indirmedin mi ? Aşağıya Pixlr indir apk app uygulamasını indirmen için link bıraktık. İndir ve hemen Pixlr indir apk app uygulamasını kullanmaya başla . Pixlr indir apk app uygulamasını kullan ve aşağıya bir yorum da sen bırak. Haydi durma sende Pixlr indir apk app uygulamasını indir ve bize katıl.

 Pixlr app

-Resim kolajlama tüm işlemleri tek bir uygulamada yapabileceğiniz bir fotoğraf düzenleme sanatıdır.

-bu uygulamayı kullanarak Fotoğraflarınızla sosyal medyaya yönelik ; facebook instagram twitter da, harika tasarımlarınızı paylaşıp bu görsel şöleni tüm dünyanın beğenisine sunabilirsiniz. Etkileyici efektler sunun tam zamanlı filtre kamerayı kullanabilirsiniz. Efektler ile harika resimler hazırlayabilirsiniz. Resimlerinizi göz alıcı filtrelerle süsleyebilirsiniz , metinler ve etiketler ekleyebilirsiniz. ve eserlerinizi sosyal medya ağlarla paylaşarak herkesin beğenisini kazanabilirsiniz. Resim kolajı ile harikalar yaratabilir yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

 Pixlr indir

-ÖZELLİKLERi-

1) KIlavuz : SEçtiğiniz Fotoğrafları 250den fazla tasarlanmış düzenle güzel bir resme dönüştürün

2) Ayna : Fotoğraflarınızda bir ayna etkisi yaratmanızı sağlayacak bir özelliktir. Özgün üçgen , daire , kare şeklinde düzenlemeleriniz ile birçok 2D, 3D efektini kullanıp kolayca nefis bir resim yaratabilirsiniz.

3) Albüm : Özelleştirilmiş sanatsal bir panoda kendi şah-eserinizi yaratın. Albümü kullanarak özelleştirilmiş bir fotoğrafa, metin , çıkartma , çerçeve ve filtre ekleyebilme imkanı sunmaktadır.

4) Tek Tek : Filtre kamerası ile fotoğraf düzenlemeniz hiç olmadığı kadar basitleştirir. Sanatsal yönünüzü çıkartmanın tam zamanı.

 fotoğraf düzenleme programı indir

Sitemizde Pixlr uygulamasını indirme seçenekleri ile indirin ve uygulamaya ulaşın. Arkadaşlarınızla keyifli ve eğlenceli geçirdiğiniz vakitleri kaydetmek hiç bu kadar kolay ve basit olmamıştır. Pixlr uygulamasını kullanmayan arkadaşlarınız kaldıysa hemen onları da çağırın ve bu keyifli ve eğlenceli uygulamadan ücretsiz yararlansınlar. Durma Pixlr indir  linkine tıkla ve uygulamayı indirmeye başla.Yoksa Pixlr  uygulamasını daha indirmedin mi ? Aşağıya Pixlr uygulamasını indirmen için link bıraktık. İndir ve hemen Pixlr  uygulamasını kullanmaya başla . Pixlr  uygulamasını kullan ve aşağıya bir yorum da sen bırak. Haydi durma sende Pixlr  uygulamasını indir ve bize katıl.


Alternatif indirme linki:
Facebook Grubumuza Katılmak için TIKLA, Kurulum için Yardım Al, Paylaşımları Takip Et ve Kazan!

Hakkımızda Bedava internet

İlginizi Çekebilir

Photo Lab Picture Editor APK

Photo Lab Picture Editor APK uygulaması siz kullanıcılara mükemmel efektler yapmanıza yardımcı olacaktır. İstediğiniz şekil …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir