Pokémon Rumble Rush oyununun android hileli apk indirip Pokémon Rumble Rush hileli mod ile oynayabilirsiniz. Pokémon Rumble Rush Hile indir

Pokémon Rumble Rush Nasıl Hile Yapılır

Pokemon Rumble Rush, Pokemon ile dolu farklı adaları keşfetmek zorunda olduğunuz Pokemon evreninde geçen bir 3D aksiyon oyunudur. Bu kez, sadece koleksiyonunuza eklemek için onları yakalamakla kalmazsınız, aynı zamanda onları kontrol etmek ve onlarla savaşmak zorunda da kalırsınız.
Pokemon Rumble Rush’taki kontroller, dokunmatik ekranlara ve dikey ekran moduna mükemmel bir şekilde uyarlandı. Seçtiğiniz pokemon her zaman ileriye doğru hareket edecek, en yakın düşmanı arayacak, böylece ekrana her dokunduğunuzda saldıracak. Ekrana en az bir saniye dokunmaya devam ederseniz, özel bir saldırı oluşturacaksınız. Ayrıca, herhangi bir yönde hareket ederek başkalarının saldırılarını da atlatabilirsiniz.
Oyunun seviyeleri 30 saniyeden 2 dakikaya kadar sadece kısa bir süre dayanır. Bu süre zarfında, genellikle seviye sonunda sizi bekleyen bir patron da dahil olmak üzere, en az 20 farklı vahşi Pokemon ile karşılaşmanız gerekecektir. Dövüş sırasında herhangi bir anda Pokemon’unuzu değiştirmek isterseniz, sadece butona tıklamanız yeterli ve anında gerçekleşecektir. Bu şekilde, her durum için her zaman doğru Pokemonu seçebilirsiniz.
Pokemon Rumble Rush, Pokemon evrenindeki sihri tamamen yeni bir türe aktaran süper eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Her zamanki gibi, onlarla oynamaya devam ettikçe seviyeyi yükseltebileceğiniz yüzlerce farklı Pokemon toplayabilirsiniz. Oyunun görselleri de mükemmeldir.