Prison Royale oyununun android hileli apk indirip Prison Royale hileli mod ile oynayabilirsiniz. Prison Royale Hile indir

Prison Royale Nasıl Hile Yapılır

Prison Royale, hapishaneden kaçıp zenginleşmek için yeterli altınla kaçmanız gereken inanılmaz derecede eğlenceli bir battle royale oyunudur. Bu tür oyunları seviyorsanız ve bağımlılık yaratan ve güncellenmiş bir seçenek arıyorsanız, Prison Royale, her odanın bir sürü sürpriz barındırdığı muazzam ve karmaşık bir hapishanede ilerlerken sizi saatlerce ekrana bağlayacaktır.
Karakterinizi hareket ettirmek için, ekranın sol alt kısmında bulunan kumanda çubuğunu kullanmanız ve hapishanenin her odasını incelemek için hareket ettirmek istediğiniz yere kaydırmanız gerekir. Maceranız boyunca, kendinizi kaçan gardiyanlara ve diğer mahkumlara karşı savunmak için almanız gereken yerde silahlar bulacaksınız. Karakterinizi silahın üstüne yerleştirin ve onu almak için çemberin dolmasını bekleyin; yerden bir şey almak için beklemelisiniz.
Bu tehlikeli görevde amacınız hapishaneden 500 altınla kaçmak ve hapishanenin ortasında bulunan kaçış helikoptere güvenle ulaştırmak. Tüm madeni paraları toplamak kolay olmayacak, çünkü her koridor ve oda bir veya birden fazla ajan tarafından korunabilir veya korunmayabilir. Bu heyecan verici macerada düzinelerce boş veya dolu koridorda ilerlemeniz gerekecek. Çoğu odadan geçmek ve mümkün olduğunca çok para kazanmak için dikkatli ve sinsi olmanız gerekir.
Öldürdüğünüz diğer kullanıcıların bedenlerinden veya her odada bulunan parlak nesnelerden altın toplayabilirsiniz. Bazı odalarda parlayan ortak unsurlar görebilirsiniz; onlara ateş ederseniz, parçalanırlar ve size toplam para sayınıza ekleyecek altın verirler. Kaçışınızı yapmak için en az 500’e ihtiyacınız var, bu yüzden gördüğünüz tüm paraları toplamak için ya görünen herkesi öldürmek ya da yakalanmadan tüm odalarda yolunuzu açmak isteyeceksiniz. Size kalmış. Bu heyecan verici macerayı oynamanın keyfini çıkarın ve Prison Royale’deki en tehlikeli mahkum olduğunuzu dünyaya kanıtlayın.