Raft Survival Simulator oyununun android hileli apk indirip Raft Survival Simulator hileli mod ile oynayabilirsiniz. Raft Survival Simulator Hile indir

Raft Survival Simulator Nasıl Hile Yapılır

Raft Survival Simulator, okyanusun ortasında bir salda mahsur kalan bir kazazedeyi oynadığınız bir hayatta kalma oyunudur. Tek amacınız yediğinizden, içtiğinizden, uyuduğunuzdan ve bir köpekbalığı tarafından yenmediğinizden emin olarak hayatta kalmaktır … ki bu aslında göründüğünden daha zordur.
Karakterinizi hareket ettirmek için parmağınızı ekranın sol tarafında ve etrafa bakmak için sağ tarafın etrafında kaydırmanız yeterlidir. Tek ihtiyacınız olan şey, sudan kaynak toplamak için kullanılacak bir ipli bir kanca: odun, halat, yiyecek vb.
Raft Survival Simulator’daki en önemli unsurlardan biri ‘işçiliği”dir. Salda hayatta kalmak için tonlarca farklı araç ve nesne inşa etmelisiniz. Salınızı bile büyütebilirsiniz – daha büyük hale getirin, duvarları inşa edin ve çok daha fazlasını yapın. Tabii ki tüm bunlar, yakınlarda gizlenen bir aç köpekbalığının huzursuz edici varlığıyla yapılır.
Raft Survival Simulator, benzer Android uygulamalarının aksine, aslında yüksek kaliteli eğlenceli bir hayatta kalma oyunudur. Ayrıca, oyun yeni araçlar, silahlar ve her türlü nesne ile sürekli olarak güncellenir. Ekran görüntülerinde de görebileceğiniz gibi grafikler olağanüstü.