Raft Survival: Ultimate oyununun android hileli apk indirip Raft Survival: Ultimate hileli mod ile oynayabilirsiniz. Raft Survival: Ultimate Hile indir

Raft Survival: Ultimate Nasıl Hile Yapılır

Raft Survival: Ultimate, kendinizi okyanusun ortasında bir tahta sal üzerinde bulduğunuz bir hayatta kalma oyunudur. Tek amacınız hayatta kalmak. Peki sorun ne? Yemek yemek, su içmek ve sizi yemek isteyen köpekbalıklarıyla savaşmak zorundasınız.
Parmağınızı ekranın sol tarafında kaydırarak karakterinizi kolayca hareket ettirebilirsiniz. Etrafınıza bakmak için parmağınızı sağ tarafa kaydırmanız yeterlidir. Maceranın en başından itibaren, ahşap, ip, yiyecek vb. her türlü malzemeyi toplamaya çalışmak için suya dökebileceğiniz bir ip ve kancanız var.
Raft Survival: Ultimate’da en önemli unsurlardan biri, işçilik yönüdür. Salda hayatta kalabilmek için her türlü farklı araç ve nesneyi inşa etmelisiniz. Çekiçlere, baltalara ve bıçaklara ihtiyacınız olacak ve ayrıca salınızın tabanını genişletebilecek, duvarlar, bir çatı ve daha fazlasını yapabileceksiniz.
Raft Survival: Ultimate PC için efsanevi Raft’a benzer bir oyun deneyimi sunan gerçekten eğlenceli bir hayatta kalma oyunudur. Oyun ayrıca harika grafikler ve gerçekten heyecan verici bir meydan okuma sunuyor.